Офіційні Правила проведення проекту
«Збери Тюльпани»

1. Терміни та загальні положення Правил:

1.1. Цими правилами (надалі — «Правила») рекламного проекту «Збери Тюльпани» (надалі – Проект) визначаються порядок та умови її проведення. Участь в Проекті безкоштовна. Проект не є азартною грою і не може бути використаний в будь-якій формі азартних ігор. Участь в проекті означає повне та беззастережне прийняття учасником всіх умов цих Правил.

1.2. Територія проведення Проекту: Проект діє на інтернет ресурсі https://vokrugsveta.ua

1.3. «Період проведення Проекту »: проект проводиться в період з 12:00 години 02 липня 2019 року до 12:00 години 02 серпня 2019 року (включно) за Київським часом.

1.4. «Організатор Проекту»: Представництво «КЛМ» (надалі – «Організатор») Місцезнаходження: 01030 м. Київ, вул Ів. Франка, 34/33-36, код ЄДРПОУ 19344245

1.5. «Виконавець Проекту »: ПрАТ «Картель»(надалі – «Виконавець») Місцезнаходження: 01135, м. Київ, вул. Павлівська, 29, код ЄДРПОУ 31201893

1.6. «Партнер Проекту »: ТОВ «ХАВАС ВОРЛДВАЙД УКРАЇНА» (надалі – «Партнер»), Місцезнаходження: 04071, м. Київ, вул. Воздвиженська, б. 41 код ЄДРПОУ 20056801.

1.7. «Заохочення» - коди що надають право на отримання знижки, квиток на літак на 1 особу, сувенірна продукція, детальніше в розділі 4 цих Правил.

1.8. «Учасник ПРОЕКТУ» фізичні особи – громадяни України, яким на момент проведення Проекту вже виповнилось 18 років, що повністю згодні з умовами Проекту та надали згоду на обробку своїх персональних даних у порядку, вказаному у цих Правилах (надалі - «Учасник» або «Учасники»). Учасниками не можуть бути та не визнаються іноземці та особи без громадянства, власники та/або співробітники Організатора/Виконавця/Партнера, члени їх сімей, а також працівники інших юридичних осіб та/або приватних підприємців, залучених до організації чи проведення Акції, і члени їх сімей.

1.9. «Переможець» - це Учасник, що отримав право на отримання Заохочення згідно з цими Правилами, і який виконав умови п.п. 3.1 та. 4.13 цих Правил з метою отримання Заохочення.

1.10. «Офіційна сторінка Проекту» - вказані Правила будуть розміщені для публічного доступу за такою Інтернет – адресою https://vokrugsveta.ua (надалі – «Офіційна сторінка»).

1.11. Організатор має право змінити умови, місце (територію) та строки (період) проведення Проекут попередивши про це шляхом публікації повідомлення про відповідні зміни Правил та розміщення нової версії Правил на Офіційній сторінці.

2. Учасники Проекту .

2.1. Учасники під час участі в Проекті зобов’язуються:

2.1.1. дотримуватися вимог цих Правил та норм чинного законодавства України;

2.1.2. свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам;

2.1.3. не чинити дій, які ставлять під сумнів правомочність та добросовісність участі такого Учасника в Проекті;

2.1.4. вказувати повні, коректні та достовірні відомості, визначені у цих Правилах;

2.2. В разі отримання Учасником права на отримання Заохочення №2, такий Учасник має надати Виконавцю дані для ідентифікації своєї особи, та надати Виконавцю скановані копії (електронні зображення) документів в порядку передбаченому п. 4.13.2. цих Правил.

2.3. Надання Учасником невірних/неіснуючих/недостовірних/чужих даних, у т.ч. вигаданих, звільняє Виконавця від обов’язку вручити/надіслати Заохочення, і такий Учасник, який здобув право на отримання Заохочення, але надав невірні/неіснуючі/недостовірні/чужі дані, втрачає право на отримання Заохочення.

2.4. Виконавець не зобов’язаний перевіряти вік, правоздатність та/або дієздатність Учасників.

2.5. Учасник беручи участь у цьому Проекту підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами і свою повну та безумовну згоду з ними шляхом проставляння відповідної відмітки у реєстраційній формі як деталізовано нижче. Порушення Учасником цих Правил (зокрема механізму, порядку та інших умов проведення Проекту) або відмова Учасника від їх належного виконання вважається відмовою Учасника від участі в Проекту та отриманні Заохочень. У випадку порушення будь-якої з умови та/або вимоги цих Правил, навіть за умови виконання всіх інших Правил, така особа втрачає право на отримання Заохочення та будь-якої компенсації.

3. Порядок участі в Акції

3.1. Щоб взяти участь в Проекту та мати можливість отримати Заохочення, Учасник має протягом Періоду проведення Проекту вчинити наступні дії:

3.1.1. Відвідати сторінки https://vokrugsveta.ua , знайти зображення тюльпану та перейти до сторінки реєстрації, клікнувши на нього.

3.1.2. Пройти реєстрацію, заповнивши всі поля анкети та надати згоду на обробку персональних даних. Увага Один учасник має право створити виключно один акаунт. Організатор/Виконавець акції мають право перевірити інформацію учасників добровільно надану останніми для реєстрації. У випадку співпадіння реєстраційних даних в різних акаунтах, всі такі акаунти анулюються та не приймають участі у акції.

3.1.3. Здійснюючи навігацію по сторінках (розділах/закладках) ресурсу https://vokrugsveta.ua відшукати зображення тюльпанів

Учасник має збирати зображення шляхом наведення курсору на вказане зображення та одноразового кліку лівою клавішою миші. Ціль Учасника Проекту - Зібрати якомога більше таких зображень. Увага Максимальна кількість зображень схованих на ресурсі https://vokrugsveta.ua для кожного окремого Учасника Проекту не перевищує 20 одиниць. Зображення розташовуються на ресурсі випадково та схема їх розташування є різною для всіх учасників. Система зберігає вже зібрані зображення та запам’ятовує їх кількість для наступної сесії.

3.1.4. Кількість зібраних зображень впливає на розмір єдино разової знижки яка надається такому Учаснику Проекту в якості Заохочення №1, а саме: Кількість зображеньРозмір знижки 10 тюльпанів20 доларів 15 тюльпанів25 доларів 20 тюльпанів30 доларів Увага Учасник самостійно визначає, чи задоволений він/вона кількість знайдених зображень, та знижці, що відповідає такій кількості знайдених зображень, згідно з таблицею наведеною вище. Учасник може отримати Заохочення, клікнувши на текст «получить промокод». Учасник може продовжувати пошук зображень, допоки не знайде максимальну можливу кількість таких зображень ( 20) або не вирішить припинити пошук та отримати ту знижку, яка відповідає кількості вже знайдених зображень, виконавши дії вказані вище. Погоджуючись на обмін зображень на знижку, яка відповідає кількості таких знайдених зображень, учасник отримує вказану знижку та більше не приймає участі у проекті, та не має права на отримання ще одного Заохочення №1.

3.1.5. Для отримання права на участь на отримання Заохочення №2, Заохочення №3, №4, №5 та №6 Учасник проекту має бути зареєстрований як Учасник проекту. Учасник проекту, що виконав цю вимогу, отримує право на участь у визначенні Переможця Заохочення №2 Заохочення №3, №4, №5 та №6, незалежно від того, отримав він Заохочення №1 чи ні.

4. Заохочення Проекту та порядок його отримання.

4.1. Заохоченням Акції є: Заохочення №1 – знижка на авіаквиток в Амстердам компанії КЛМ. Розмір знижки залежить від кількості зібраних зображень, а саме Кількість зображеньРозмір знижки 10 тюльпанів20 доларів 15 тюльпанів25 доларів 20 тюльпанів30 доларів

Кожен Учасник Проекту, які виконав вимоги цього Проекту має право на отримання лише одного Заохочення №1. Заохочення №1 може бути отримано Учасником Проекту не пізніше 02 серпня до 12:00 Знижка діє до 02 серпня 2019 року, переліт можно виконати протягом 6 ( шести) місяців після закінчення проекту. У випадку не використання (не використання промокоду) знижки до вказаної дати, така знижка анулюється без здійснення та жодних компенсацій такому Учаснику Проекту .

Заохочення №2 – один квиток туди-назад Київ-Амстердам-Київ на одну особу. Квиток з вилітом з аеропорту Бориспіль (Київ), повернення в той самий аеропорт, в економ класі, тариф та аеропортові збори покриваються авіакомпанією за рахунок організатора Акції. Переліт повинен бути здійснений до 31 грудня 2019 року; зама квитка грошовим еквівалентом або інші заохочення не здійснюється. Квиток надається виключно переможцю Заохочення, передати квиток іншій особі неможливо. Бронювання квитка має здійснювати щонайменше за 1(один) місяць до дати вильоту; Квиток бронюється в залежності від наявності відповідних класів бронювання для спонсорських квитків. Після того, як бронювання квитка було здійснено, жодні зміни проведеного бронювання не допускаються. Кквиток обміну та поверненню не підлягає. До квитків КЛМ застосовні Загальні умови перевезень, опубліковані на www.klm.com

Виконавець/Організатор/Партнер не здійснює оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, довідок, віз для виїзду за кордон та будь-яких інших документів, пов’язаних з виїздом за кордон і використанням Заохочення №2 Учасником, який здобув право на отримання цього Заохочення. Виконавець/Організатор/Партнер не несуть відповідальності за неможливість виїзду такого Учасника за кордон з будь-яких причин, що не залежать від Виконавця, в тому числі, але не обмежуючись: неможливість оформлення віз з причин/підстав, що висуваються візовим центром/консульством/посольством країни здійснення подорожі, відмови Учаснику та/або супроводжуючій його особі у видачі візи консульством/посольством, скасування та/або затримку рейсів та ін. Виконавець/Організатор/Партнер не покривають та не відшкодовують такі витрати Переможця Заохочення №2, включаючи та не обмежуюсь: транспортні затрати на переїзд до місця відльоту/прильоту, витрати на проживання, витрати на харчування, інші витрати окрім включених до вартості квитків. Переліт повинен бути здійснений до 31 грудня 2019 року. У випадку прострочення строку дії квитків вони не можуть бути використані Переможцем Проекту , та переможець проекту не має права на отримання будь-яких компенсацій Отримувач Заохочення Проекту за бажанням має право додатково за власний кошт оплатити всі власні витрати, що не включені (не входять/не покриваються) до Заохочення №2 як це вказано у п.

Заохочення №3 – сумка «KLM» - кількість 2 ( дві) шт., на весь період проведення Заходу.

Заохочення №4 – пляжный рушник «KLM» - кількість 2 ( два) шт., на весь період проведення Заходу.

Заохочення №5 – модель літака «KLM» - кількість 4 ( чотири) шт., на весь період проведення Заходу.

Заохочення №6 – парасолька «KLM» - кількість 2 (дві ) шт., на весь період проведення Заходу.

4.2. Організатор залишає за собою право самостійно визначати постачальників товарів і послуг, для придбання Заохочень або будь-яких їх елементів.

4.3. Заміна Заохочень грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Заохочення обміну та поверненню не підлягає.

4.4. Виконавець/Організатор/Партнер не несуть ніякої відповідальності по відношенню до подальшого використання Заохочень Учасниками після їх одержання, зокрема, за неможливість Учасниками скористатись наданим Заохоченням з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання Заохочення.

4.5. Зовнішній вигляд/форма/зображення Заохочень та враження від їх використання, що зазначені (можуть бути зазначені) на Офіційній сторінці та/або у рекламних матеріалах, які будуть поширюватись про Проект, може відрізнятись від реальних та не в повній мірі відповідати сподіванням Учасника.

4.6. Право на участь у отриманні Заохочень мають ті Учасники, котрі виконали умови Правил відповідно до ст. 3 цих Правил.

4.7. Заохочення №1 отримується автоматично за умови та в порядку виконання учасниками Проекту положень п. 3.1.1. - 3.1.4.цих правил.

4.8. Визначення Переможця Заохочення №2 здійснюється серед всіх Учасників Проекту, які виконали умови цих правил, незалежно від того, чи отримали Учасники Заохочення№1, та п. 3.1.5. Визначення Переможця проводиться Виконавцем за допомогою сервісу random.org методом випадкового вибору серед усіх Учасників, які виконали всі умови Проекту цих правил та п. 3.1.5 цих Правил. Під час визначення Переможця Заохочення №2 Виконавець також визначає 3(трьох) резервних Переможців Заохочення №2, на випадок якщо Переможець втратить право на отримання Заохочень згідно з умовами цих правил. У випадку якщо Переможець втратить право на отримання Заохочення №2 згідно з умовами цих Правил, Виконавцем буде обрано наступного за списком Переможця серед резервних переможців

4.9. Визначення Переможців Заохочення №3, №4, №5 та №6 здійснюється Виконавцем за допомогою сервісу random.org методом випадкового вибору серед усіх Учасників, які виконали всі умови Проекту цих правил та п. 3.1.5 цих Правил. Учасник Проекту може отримати право на отримання лише одного Заохочення №3, №4, №5 або №6. Учасник Проекту може отримати право на отримання Заохочення №3, №4, №5 та №6 одночасно, але не більше однієї одиниці кожного. Визначення відбувається в наступному порядку:

4.11.1. Для визначення Переможців Заохочення №3, Виконавцем за допомогою сервісу random.org методом випадкового вибору серед усіх Учасників формується Список №1, перші 2 (кількість яка дорівнює кількості заохочень №3) Учасників в такому списку отримають право на отримання Заохочення №3;

4.11.2. Для визначення Переможців Заохочення №4, Виконавцем за допомогою сервісу random.org методом випадкового вибору серед усіх Учасників формується Список №2, перші 2 (кількість яка дорівнює кількості заохочень №4) Учасників в такому списку отримають право на отримання Заохочення №4;

4.11.3. Для визначення Переможців Заохочення №5, Виконавцем за допомогою сервісу random.org методом випадкового вибору серед усіх Учасників формується Список №3, перші 4 (кількість яка дорівнює кількості заохочень №5) Учасників в такому списку отримають право на отримання Заохочення №5;

4.11.4. Для визначення Переможців Заохочення №5, Виконавцем за допомогою сервісу random.org методом випадкового вибору серед усіх Учасників формується Список №3, перші 2 (кількість яка дорівнює кількості заохочень №6) Учасників в такому списку отримають право на отримання Заохочення №6 У випадку якщо Переможець втратить право на отримання Заохочення №3, №4, №5 або №6 згідно з умовами цих Правил, Виконавцем буде обрано наступного за відповідним списком Переможців, сформованим під час визначення.

4.10. Дата проведення визначення Переможця Заохочення №2 та Переможців Заохочення №3, №4,№5 та №6 05 серпня 2019.

4.11. Оголошення результатів визначення Переможців, розміщуються Організатором на Офіційній сторінці Проекту .

4.12. Порядок Отримання Заохочень:

4.12.1 Заохочення №1 - Учасник самостійно визначає, чи задоволений він/вона кількістю знайдених зображень, та знижці, що відповідає такій кількості знайдених зображень згідно з таблицею наведеною вище. Учасник може отримати Заохочення, клікнувши на кнопку «получить промокод». Вона показується, коли учасник назбирає 10, 15 або 20 зображень. Учасник може продовжувати пошук зображень, допоки не знайде максимальну можливу кількість таких зображень – 20 і отримає промокод на максимальну знижку – 30 у. о. Погоджуючись на обмін зображень на знижку, яка відповідає кількості таких знайдених зображень, учасник отримує вказану знижку та більше не приймає участі у акції, та не має права на отримання ще одного Заохочення №1. Заохочення №1 може бути отримано Учасником Акції не пізніше 02 серпня 2019 до 12.00 Знижка діє до 02 серпня 2019 року, переліт можно виконати протягом 6 ( шести) місяців після закінчення проекту. У випадку не використання (не використання промокоду) знижки до вказаної дати, така знижка анулюється без здійснення та жодних компенсацій такому Учаснику Проекту .

4.12.2 Для отримання Заохочення №2 Учаснику, якого(яку) було визначено Переможцем, необхідно протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати публікації результатів визначення Переможця звернутися до Організатора шляхом направлення електронного листа на контактну адресу Організатора, контактна адреса Oxana.Myronenko@klm.com. Переможець отримує Заохочення №2 від Організатора Акції, в офісі Організатора який знаходиться за адресую 01030 м. Київ, вул Ів. Франка, 34/33-36. Організатор не компенсує Переможцю Заохочення №2 транспортні витрати пов’язані з отриманням Заохочення №2. У випадку неможливості Учасника, який здобув право на отримання Заохочення, отримати Заохочення особисто, вважається, що такий Учасник відмовився від отримання Заохочення.

4.13. Заохочення №3, №4, №5 та/або №6 можуть бути отримані Переможцями акції в офісі Організатора який знаходиться за адресую 01030 м. Київ, вул Ів. Франка, 34/33-36.

4.14. Відмова від надання зазначених вище копій документів, надання їх пізніше вказаного строку надання копій документів, що мають ознаки фальсифікації, надання неповних / нерозбірливих копій документів, відмова Переможця від підписання Акту приймання-передачі, відмова пред’явити оригінал документу що посвідчує особу Переможця / довідку про присвоєння індивідуального податкового номера (реєстраційного номеру облікової картки фізичної особи – платника податків, або документ, у якому проставлено відмітку про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків), при підписанні Акту приймання-передачі, позбавляє такого Переможця права на отримання Заохочення/Заохочення та вважається, що такий Переможець Акції добровільно відмовився від отримання Заохочення/Заохочення .

4.15. Неухильне дотримання всіх умов цих Правил є необхідною умовою отримання Учасником Заохочення.

4.16. Невиконання будь-яких умов, передбачених цими Правилами, позбавляє відповідного Учасника можливості отримати Заохочення.

5. Обмеження

5.1. Виконавець/Організатор/Партнер не несуть відповідальності за роботу/будь-які помилки операторів зв’язку, Інтернет провайдерів, внаслідок яких повідомлення Учасників не надійшли, надійшли із запізненням, були загублені чи пошкоджені або внаслідок яких Учасники не були повідомлені чи були несвоєчасно повідомлені про право на отримання Заохочення/Заохочення . Вартість користування мережею Інтернет/мобільним зв’язком, що здійснюється Учасником з метою участі в Акції, оплачується Учасником самостійно за власний рахунок і відповідає стандартній вартості послуги за тарифним планом провайдера даної послуги.

5.2. Виконавець/Організатор/Партнер не несе відповідальності за неможливість Учасників отримати Заохочення чи скористатися ними з будь-яких причин, які не залежать від Виконавця, зокрема у зв’язку з відсутністю в Переможця необхідних документів, тощо.

5.3. Отримання Заохочення допускається лише Учасником, який здобув право на отримання Заохочення. Не допускаються будь-які дії, операції, угоди, укладені до отримання Заохочення/Заохочення , де Заохочення або право на його отримання є предметом угоди, засобом платежу чи предметом застави.

5.4. У випадку, якщо Учасник з яких-небудь причин не може отримати Заохочення особисто, такий Учасник не має права поступитися своїм правом третій особі.

5.5. Учасники самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (зокрема й інформації щодо контактних телефонів і адрес).

5.6. Виконавець/Організатор/Партнер звільняється від відповідальності за невиконання або неналежне виконання своїх зобов’язань, якщо таке невиконання є наслідком дії обставин непереборної сили (форс-мажор), у тому числі: стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції чи на території України, оголошення про мобілізацію, введення воєнного чи надзвичайного стану, інші непідвладні контролю з боку Виконавця/Організатора/Партнера обставини.

6. Персональні дані

6.1. Учасник діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно (обмежено дієздатні особи діють добровільно, але за згодою законних представників та/або піклувальників). Учасник Проекту бере на себе всі ризики щодо відповідальності та наслідків, пов'язаних з можливою участю в Проекті та отриманням Заохочення.

6.2. Беручи участь в Проекту, кожен Учасник тим самим надає свою пряму добровільну згоду Виконавцю та Організатору на збирання, зберігання та обробку (як ці терміни визначені законодавством) наданих персональних даних, а саме: номера телефону, поштової адреси, адреси електронної пошти, а також інших даних, що можуть надаватися Переможцем для отримання Заохочення (надалі — «Персональні дані») для ідентифікації Переможця та оподаткування Заохочень, вручених Переможцю та на передачу таких даних Організатору. (Обробка персональних даних про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, а також даних, що стосуються здоров'я чи статевого життя — НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ). Персональні дані Переможця можуть використовуватися Виконавцем/Організатором з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам). Крім того, кожен Учасник шляхом участі в Акції надає Виконавцю та Партнеру пряму згоду та право на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення, інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю у ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Виконавцем/Партнером. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».

6.3. Переможець на вимогу Виконавця/Партнера зобов’язується надати письмову згоду на обробку своїх Персональних даних. Переможець погоджується з тим, що надані ним Персональні дані використовуються Партнером та Виконавцем винятково з метою проведення Проекту та протягом Періоду проведення Проекту.

6.4. Беручи участь в Проекті, Переможець підтверджує, що з моменту початку його участі в Проекті він належним чином повідомлений про мету збору його Персональних даних, склад та зміст зібраних даних, правами, передбачені у ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», та осіб, яким його дані передаються.

6.5. Виконавець/Організатор/Партнер не несуть жодної відповідальності за захист будь-яких інших даних окрім Персональних даних, що передаються згідно умов Проекту , розміщених Учасником в соціальній мережі, за неправомірний або випадковий доступ до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інші неправомірні дій. Так само Виконавець/Партнер не несуть жодної відповідальності за порушення прав третіх осіб в результаті дій Учасника з надання таких персональних даних.

7. Додаткові умови:

7.1. Інформування щодо Правил та умов Проекту , а також про порядок отримання Заохочень здійснюється шляхом розміщення Правил на Офіційній сторінці.

7.2. Виконавець/Організатор/Партнер, а також залучені ними треті особи, не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на Території проведення Проекту, інші непідвладні контролю з боку Партнера та Виконавця, а також залучених ними третіх осіб, обставини, в наслідок яких Участь у Проекті стає неможливою.

7.3. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, що не врегульовані цими Правилами, вирішення таких питань Виконавець Акції залишає за собою. Таке рішення Виконавця Проекту є остаточним і оскарженню не підлягає.

7.4. Терміни, що вживаються у цих Правилах, відносяться виключно до Проекту , що проводиться в рамках цих Правил.

7.5. Всі питання, прямо не врегульовані в цих Правилах, регулюються у відповідності чинного законодавства України.