16 листопада 1995 року держави – члени ЮНЕСКО ухвалили Декларацію принципів терпимості і Програму дій. Відтоді у цей день відзначають Міжнародний день толерантності (терпимості).
Декларація проголошує, що всі люди різні за своєю природою, але рівні у своїй гідності та правах. І терпимість означає прийняття багатого розмаїття культур світу і форм самовираження індивідуумів.
Необхідність у такому святі виникла через зростаючий екстремізм та розширення конфліктів, в основі яких нехтування людським життям. Мета ЮНЕСКО і ООН – закликати до взаємоповаги представників різних культур, а також нагадати про важливість шанобливого ставлення до способів прояву індивідуальності кожної людини.
Британське видання Business Insider склало список найтолерантніших країн світу у 2017 році. Ось як виглядає десятка лідерів:
Також раз на два роки 16 листопада ЮНЕСКО присуджує премію за заохочення терпимості і ненасильства. Її володарем можуть стати як установи або організації, так і окремі особи, які зробили особливий внесок у поширення ідеї толерантності.
За матеріалами calend.ru и Business Insider.
Подорожі — це завжди щось більше, ніж просто переміщення між точками на карті. Це можливість…
Оскільки цифровий ландшафт продовжує розвиватися, з’явилася захоплююча концепція: метавсесвіт. Цей простір віртуальної реальності поєднує в…
Баня — це не просто місце для очищення тіла, а справжній ритуал, що поєднує в…
Для користування домашнім інтернетом велика кількість абонентів віддає перевагу бездротовому з’єднанню. Ця технологія є основою…
Спорт знає безліч рекордів, що вражають складністю. Але є серед них особлива категорія — ті…
Інвестування може бути заплутаним, оскільки існує така кількість варіантів і ризиків. Ціна Ethereum пропонує багатообіцяюче…