• экскурсий: 5
  Go2chernobyl
  экскурсий: 1
  KAVA
  экскурсий: 1
  Stud Travel
  ГИДЫ УКРАИНЫ / Чернобыль
  Компания Go2chernobyl.com занимается организацией экскурсий в Чернобыльскую зону уже более 10 лет. За этот срок мы разработали разные варианты туров для наших клиентов. У нас лучшие гиды, которые выбрали самые безопасные маршруты в зоне отчуждения.
  Контакты:

  Сайт: go2chernobyl.com

  Тел: +38 044 337 17 37

  Тел: +38 097 237 2 237 Марина

  Тел: +38 063 697 65 05 Дмитрий

  Тел: +38 097 815 77 11 Ольга

  WhatsApp, Viber: +38 097 237 2 237

  Email: go2chernobyl@ukr.net

  Skype: go2chernobyl.com

  Мои экскурсии
  ГИДЫ УКРАИНЫ / Чернобыль
  Мы – KAVA (Клуб активного отдыха и экстрима "Адреналин") Миссия – подарить людям больше ярких моментов в жизни и разделить их вместе. Каждый участник нашей команды – яркая личность, со своими сформировавшимися взглядами на жизнь. А самое главное – наша индивидуальность не мешает работать в команде. Мы – команда, мы сами раскрашиваем свою жизнь яркими эмоциями, наполняем адреналином кровь и хотим поделиться частичкой ярких красок с вами. Мы работаем для вас и отдыхаем вместе с вами;) Мы – туристы, дизайнеры, инструкторы, редакторы, аниматоры, координаторы, тренеры
  Контакты:

  Сайт: kava.ua

  Тел: 0982384336

  E-mail: info@kava.ua

  Мои экскурсии
  ГИДЫ УКРАИНЫ / Чернобыль
  Людину роблять щасливою три речі: любов, цікава робота і можливість подорожувати. Надихаючий вислів з соціальних мереж став способом життя для юних хлопців, які створили молодіжний проект Stud Travel, зруйнувавши всі стереотипи стандартних нудних турів по Україні та Європі. Stud Travel допомагає молоді побачити світ та провести час у колі однолітків, де аудиторія подорожуючих віком від 18 до 30 років. Отримати незабутні враження за доступну ціну - що може бути більш актуальним? Тобі не потрібно хвилюватися та шукати дешевші варіанти. Транспорт, готелі, дозвілля – про це турбується Stud Travel. Головне – визнач, у якому напрямку вирушати. Кожен другий, вертаючись з туру додому, готується до наступного, бо відпочинок зі Stud Travel незабутній. Подорож до Карпат для підкорення Говерли стала улюбленою серед молоді. Друзі їздять двічі і тричі, щоб побачити гори в різні сезони. Шанувальники архітектури та старовинних замків вирушають в тур Скарби Буковини та Поділля. Середньовічна фортеця в Кам’янець-Подільську, Чернівецький університет, спадщина ЮНЕСКО, що нагадує Кембридж або Оксфорд. І це далеко не всі точки популярного маршруту. Долаючи сотні кілометрів українських доріг, хлопці не зупиняються і вирушають до країн Балтії. Чотири столиці, скандинавська природа та яскраві тусовки на паромах неможливо ігнорувати. Влітку Stud Travel пропонує відпочинок на кращих пляжах Європи: Балатон, Ніцца, Монако та сонячна Барселона. Не думай про фінансові труднощі та дорогі поїздки. Зі Stud Travel реально побачити не тільки Україну, але й весь світ. Немає людини, котра не любить подорожувати, є ті, хто цього не робили. І як кажуть, ЖИВИ. ЛЮБИ. ПОДОРОЖУЙ. Одного разу спробувавши, неможливо зупинитися.
  Контакты:

  Сайт: studtravel.com.ua

  Вконтакте: studtravel

  Facebook: studtravel

  Тел: 0985258518 (Вадим)

   

  Мои экскурсии