Вторник, 18 апреля 2017
Палаци Львова – розкішна архітектура Львова, загадкові історії та унікальні інтер’єри. Під час екскурсії у вас буде чудова нагода оглянути такі відомі палаци Львова, як палац-красень Бандінеллі – зразок забудови Пізнього Ренесансу, колись належав флорентійцю Бандінеллі, від чого й пішла назва палацу, Палац Корнякта – будинок купця Костянтина Корнякта – найбагатшого львів’янина за всю історію міста. Пізніше у середині XVII століття палац Корнякта перейшов до родини польського короля Яна ІІІ Собеського і відтоді почав називатися Королівською кам’яницею. Далі попрямуєте до Палацу Любомирських – класичний львівський бароковий палац, колишня власність Станіслава Любомирського, великого польського князя, державного діяча і мецената. Трохи пішої прогулянки – і ви вже біля львівського Палацу римо-католицьких архієпископів, осередок Римо-католицької церкви в Україні. У стінах цього палацу побував сам Папа Римський. Поруч, як рукою подати, – Палац губернаторів та Будинок Галицького намісництва, справжні королівські резиденції, до яких кожен день ходить на роботу львівський губернатор. Поблизу ще один львівський маєток – Палац Дідушицьких. Чим відомий цей палац, дізнаєтесь на під час екскурсії.
Ще трохи піших зусиль – і ви опиняєтесь на території Палацу Бесядецьких, єдиного львівського палацу садибного типу. Далі ви оглянете палаци-вілли: Палац Сєменських-Левицьких та Палац Туркулів-Комелло. З першим будинком пов’язана містична легенда про двох братів-розбійників, які ще досі блукають будинком у пошуках «здобичі», а з другим будинком – ім’я Miss Polonia, 1930 року, акторки Софії Батицької.
Далі на вас очікує відвідування справжньої палацової вулиці Львова – вулиці Коперника. Тут розміщенні: Палац Потоцьких – колишнє сімейне угіддя знаменитого львівського роду Потоцьких; Львівський Лувр – Палац Сапєг, по праву розкішний будинок-побратим Палацу Потоцьких; та сімейний будинок графів Бєльских, споруджений в стилі академічного модерну.
Останні на вашому шляху – це Палац-арсенал Сенявських, єдиний фортифікаційний палац Львова, та Палац греко-католицьких митрополитів, більш відомий як Митрополичі Палати, що належать церковній греко-католицькій громаді Львова.
Ми вам гарантуємо, що легка втома ваших ніг буде повністю компенсована приємними враженням від побаченого і почутого на цій екскурсії!