• Євгенія Пушкова

  Євгенія Пушкова

  Тел.: +380994730971, +380960165081

  Viber: +380505379505

  Сайт: supergift.com.ua

  e-mail: epushkova@i.ua

  FB: GuideChernivtsi

  Instagram: evgenia_chernivtsi

  Вітаю, мене звати Євгенія!

  Чернівці — моє рідне і з дитинства кохане місто, і я охоче поділюся з вами своєю любов’ю!

  Обіцяю цікаві прогулянки в комфортному для вас темпі, під час яких ви зможете дізнатися чимало цікавого про наш край і його столицю, побачити як «обов’язкову програму», так і місця «для своїх», почути усі перевірені факти та загадкові легенди, якими славиться Буковина, отримати море вражень і просто приємно поспілкуватися – щоб врешті відчути Чернівці вже й своїм улюбленим містом.

  Мова спілкування – українська або російська (за вашим вибором), тривалість екскурсій залежить від маршруту і варіюється від 1 години до цілого дня, вартість залежить від кількості людей і тривалості прогулянки. Крім запропонованих маршрутів, готова також розробити індивідуальні програми екскурсій саме під ваші потреби та інтереси, звертайтеся!

  За потреби можу також допомогти вам із резервуванням житла та організацією харчування в Чернівцях, орендою транспорту, придбанням квитків на вистави, концерти тощо та вирішенням інших організаційних питань. Крім того, з радістю відповім на всі ваші запитання щодо можливостей проведення вільного часу в нашому місті та за його межами.