• Тюльпанова казка Буковини
  Тюльпанова казка Буковини

  Тюльпанова казка Буковини

  Євгенія Пушкова
  Четверг, 18 мая 2017

  Сезонна екскурсія в царство краси – «українську Голландію».

  Всього півгодини їзди від Чернівців – і ви в казці! Тюльпанові поля, що розкинулися на площі понад гектар в Кіцманському районі Чернівецької області, аж ніяк не поступаються всесвітньо відомим плантаціям тюльпанів з далекої Голландії, але дістатися до них набагато простіше і дешевше!

  Тисячі бутонів понад 50-ти видів цих чудових квітів розквітають одночасно, утворюючи яскраві різнокольорові килими, і кожен з них чарівний по-своєму. Вони обов’язково зачарують вас, подарують відчуття щастя і залишаться в пам’яті назавжди. Доброзичливі господарі цієї краси завжди раді гостям. Вони із задоволенням розкажуть про свій бізнес і справу всього життя, про особливості різних сортів тюльпанів, поділяться секретами вирощування квітів.

  На шляху до поля ви дізнаєтеся чимало цікавого про буковинські місцини, якими пролягає наш маршрут, а також про історію розведення тюльпанів, веселі, трагічні та курйозні історії, пов’язані з цими квітами, символіку кольорів тощо. А на зворотньому шляху ми ще й зазирнемо до найстарішого мурованого храму Буковини – Лужанської церкви, всередині якої збереглися оригінальні фрески ІХ-Х ст.

  Зауважте: виїзди можливі лише в сезон цвітіння тюльпанів (орієнтовно з середини квітня, триває бл. 2 тижнів), всі деталі уточнюйте у гіда.

  Цена: 75 грн - взрослый, 50 грн - детский
  Длительность: 3-4 часа
  Место сбора: по договоренности