• экскурсий: 1
  Stud Travel
  экскурсий: 9
  Євгенія Пушкова
  экскурсий: 1
  Забава-тур
  экскурсий: 3
  Квітка Буковини
  ГИДЫ УКРАИНЫ / Черновцы
  Людину роблять щасливою три речі: любов, цікава робота і можливість подорожувати. Надихаючий вислів з соціальних мереж став способом життя для юних хлопців, які створили молодіжний проект Stud Travel, зруйнувавши всі стереотипи стандартних нудних турів по Україні та Європі. Stud Travel допомагає молоді побачити світ та провести час у колі однолітків, де аудиторія подорожуючих віком від 18 до 30 років. Отримати незабутні враження за доступну ціну - що може бути більш актуальним? Тобі не потрібно хвилюватися та шукати дешевші варіанти. Транспорт, готелі, дозвілля – про це турбується Stud Travel. Головне – визнач, у якому напрямку вирушати. Кожен другий, вертаючись з туру додому, готується до наступного, бо відпочинок зі Stud Travel незабутній. Подорож до Карпат для підкорення Говерли стала улюбленою серед молоді. Друзі їздять двічі і тричі, щоб побачити гори в різні сезони. Шанувальники архітектури та старовинних замків вирушають в тур Скарби Буковини та Поділля. Середньовічна фортеця в Кам’янець-Подільську, Чернівецький університет, спадщина ЮНЕСКО, що нагадує Кембридж або Оксфорд. І це далеко не всі точки популярного маршруту. Долаючи сотні кілометрів українських доріг, хлопці не зупиняються і вирушають до країн Балтії. Чотири столиці, скандинавська природа та яскраві тусовки на паромах неможливо ігнорувати. Влітку Stud Travel пропонує відпочинок на кращих пляжах Європи: Балатон, Ніцца, Монако та сонячна Барселона. Не думай про фінансові труднощі та дорогі поїздки. Зі Stud Travel реально побачити не тільки Україну, але й весь світ. Немає людини, котра не любить подорожувати, є ті, хто цього не робили. І як кажуть, ЖИВИ. ЛЮБИ. ПОДОРОЖУЙ. Одного разу спробувавши, неможливо зупинитися.
  Контакты:

  Сайт: studtravel.com.ua

  Вконтакте: studtravel

  Facebook: studtravel

  Тел: 0985258518 (Вадим)

   

  Мои экскурсии
  ГИДЫ УКРАИНЫ / Черновцы
  Вітаю, мене звати Євгенія! Чернівці — моє рідне і з дитинства кохане місто, і я охоче поділюся з вами своєю любов’ю! Обіцяю цікаві прогулянки в комфортному для вас темпі, під час яких ви зможете дізнатися чимало цікавого про наш край і його столицю, побачити як «обов’язкову програму», так і місця «для своїх», почути усі перевірені факти та загадкові легенди, якими славиться Буковина, отримати море вражень і просто приємно поспілкуватися – щоб врешті відчути Чернівці вже й своїм улюбленим містом. Мова спілкування – українська або російська (за вашим вибором), тривалість екскурсій залежить від маршруту і варіюється від 1 години до цілого дня, вартість залежить від кількості людей і тривалості прогулянки. Крім запропонованих маршрутів, готова також розробити індивідуальні програми екскурсій саме під ваші потреби та інтереси, звертайтеся! За потреби можу також допомогти вам із резервуванням житла та організацією харчування в Чернівцях, орендою транспорту, придбанням квитків на вистави, концерти тощо та вирішенням інших організаційних питань. Крім того, з радістю відповім на всі ваші запитання щодо можливостей проведення вільного часу в нашому місті та за його межами.
  Контакты:

  Тел.: +380994730971, +380960165081

  Viber: +380505379505

  Сайт: supergift.com.ua

  e-mail: epushkova@i.ua

  FB: GuideChernivtsi

  Instagram: evgenia_chernivtsi

  Мои экскурсии
  ГИДЫ УКРАИНЫ / Черновцы
  Для співробітників нашого агентства Україна – це квітуча, невимовно гарна земля з багатовіковою історією, яка таїть у собі чимало приводів для гордості, захоплення і детального вивчення. Ми пропонуємо Вам по-новому подивитися на Свою Країну: насолодитись її мальовничими пейзажами, поринути в часи сивої давнини і відчути всі переваги комфортного відпочинку та високого рівня проведення будь-якого заходу. Індивідуальні тури, робота з корпоративними клієнтами, конференц-сервіс, організація виїзних церемоній та незабутніх шоу-програм – все це спектр послуг, які надає агентство «Забава-тур».
  Контакты:

  Сайт: www.zabava-tour.com
  Тел: +38-097- 741-98- 91
  Тел:+38-067- 382-06- 09
  Е-mail: zabava-tour@mail.ru

  Мои экскурсии
  ГИДЫ УКРАИНЫ / Черновцы
  Туроператор "Квітка Буковини" – один з небагатьох туроператорів м. Чернівці, діяльність якого спрямована на прийом туристів і розвиток туризму на Буковині в цілому. Незважаючи на молодий вік, наша команда любить свій край і хоче подарувати частинку цієї любові туристам. На сьогоднішній день ТО "Квітка Буковини" – злагоджений колектив однодумців, високий професійний рівень яких, гарантує клієнтам комфортне та кваліфіковане обслуговування. ТО "Квітка Буковини" працює на туристичному ринку України на підставі Ліцензії і спеціалізується не тільки на внутрішньому, а й міжнародному туризмі, будь то в'їзний або виїзний. Ми з радістю організуємо для Вас: – Екскурсійні тури по Буковині; – Прийом туристів; – Розробку індивідуальних і групових маршрутів; – Зелений туризм, дегустаційні тури, святкові тематичні заходи наповнені місцевим колоритом; – Розробку і проведення шкільних екскурсійних турів; – Діловий туризм, конференц-сервіс, семінари та корпоративні заходи з додатковими – організаційними та екскурсійними послугами; – Курортний, санаторний, гірськолижний відпочинок; – Консультації та оформлення всіх необхідних для відпочинку документів.
  Контакты:

  Сайт: bukflower.com.ua
  Тел: +380 (372) 586016
  Тел: +380 (99) 6161438
  Тел: +380 (98) 3363388
  Email: info@bukflower.com.ua

  Мои экскурсии