• Буковинський вояж: Чернівці – Хотин – Кам'янець-Подільський – Чернівці
  Буковинський вояж: Чернівці – Хотин – Кам'янець-Подільський – Чернівці

  Буковинський вояж: Чернівці – Хотин – Кам'янець-Подільський – Чернівці

  Квітка Буковини
  Вторник, 18 апреля 2017

   В програмі туру: Резиденція Буковинських Митрополитів, Театр, архітектурний комплекс площі Рінгпляц, Театральна площа, площа Філармонії, площа Турецької криниці, неперевершена Панська вулиця, «Старий замок», Хотинська фортеця.

  Заїзди: під запит.

  Сезонність: круглий рік.

  Тривалість: 2 дні.

  1 день

  7:00 Зустріч групи на залізничному вокзалі або за місцем домовленості. Запрошуємо на пішохідно-автобусну екскурсію по чарівному «Маленькому Парижу» – Чернівцям. «Чернівці  це місто, де недільний день починався з Шуберта, а закінчувався дуеллю. Це місто  на півдорозі між Києвом і Бухарестом, між Краковом і Одесою  було негласною столицею Європи, де співали кращі сопрано, а кучера фіакрів сперечалися про Карла Крауса, де тротуари підмітали букетами троянд і де книгарень було більше, ніж кав’ярень…».

  Під час пішохідної екскурсії побачите безліч унікальних і найкрасивіших пам’яток, а саме Резиденцію Буковинських митрополитів (нині Чернівецький національний університет), який зовсім недавно увійшов у всесвітню спадщину ЮНЕСКО. А який гарний комплекс Центральної площі, де з балкона Ратуші виходить Сурмач і грає на сурмі мелодію «Марічка». Архітектурний комплекс Театральної площі з драматичним театром, а також єврейський народний дім, який був побудований на гроші єврейської сім’ї в 1908 році.

  12:30 Після закінчення пішохідної екскурсії обід. Після обіду чекає продовження екскурсії, а саме відвідання Резиденції Буковинських Митрополитів, де відкриється для вас вся Альма-Матер, яку побудував чеський архітектор Йозеф Главка. Ви побачите мармурову, червону і блакитну зали. Після закінчення екскурсії — поселення в готель. Вільний час. Запрошуємо вас на факультативні екскурсії:

  Вечірня екскурсія вечірніми Чернівцями. Вечірнє місто — унікальне і неповторне. А також для любителів театрального мистецтва запрошуємо на виставу до Чернівецького драмтеатру (за програмою) – (50 грн. з особи). Ночівля. 

  Або пропонуємо вам провести чудовий майстер-клас «Вишивані Чернівці», де ви за короткий проміжок часу відкриєте для себе всі секрети буковинської вишивки. Саме буковинська вишивка містить в собі таємниці рукоділля (оплачується факультативно від 50 грн з залежності від вибору складності вишивки).  

  Або екскурсія «Підземні Чернівці». Саме ця екскурсія для справжніх юних мандрівників. Маршрут відкриє вам всі таємниці підземелля міста. Його довжина 1,5 км, а глибина  до 40 м. Він є повністю безпечним та легким. Тут можна побачити сталактити, сталагміти. А перед тим ,як потрапити в підземелля – вам видадуть спеціальну амуніцію (вартість 100 грн./ос.). Трансфер до готелю. Нічліг. 

  2 день

  08:00 Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на екскурсію в Хотин і Кам’янець-Подільський. Запрошуємо відвідати одне з 7 чудес України – Хотинську фортецю, яка обороняла Буковинські землі. Хотин приваблює туристів з усього світу, одне з найдавніших міст України, нещодавно відсвяткував своє 1000-річчя. Місто знаходиться в Чернівецькій області України, адміністративний центр Хотинського району, на правому березі Дністра. Хотинська фортеця  чудовий зразок середньовічного оборонного зодчества України, один з найбільш значних пам’ятників архітектури Буковини. Побудована в XIII в. за наказом князя Данила Галицького на місці ранньослов’янських укріплень. Після огляду Хотинської фортеці короткий переїзд в місто на камені  «Кам’янець-Подільський».

  Стара частина міста є історико-архітектурним заповідником. Тут знаходиться музей-заповідник, картинна галерея, планетарій і найцікавіше – справжній середньовічний замок! Вас чекають: середньовічна Ратуша, вірменський колодязь, а також Петропавлівський костьол і багато іншого… Після пішохідної екскурсії — обід.

  13:00 Обід з прекрасним видом на фортецю, а після обіду  вільний час. Запрошуємо відвідати унікальний музей грошей Поділля, а також і музей Магдебурзького права. А для любителів гострих відчуттів  музей тортур (15 грн. кожен музей). 

  Повернення в м. Чернівці приблизно в 17:00.

   

  Цена: от 1110 грн
  Длительность: 2 дня
  Место сбора: Черновцы, по договоренности