• Тур вихідного дня – Кам’янець-Хотин-Чернівці
  Тур вихідного дня – Кам’янець-Хотин-Чернівці

  Тур вихідного дня – Кам’янець-Хотин-Чернівці

  Забава-тур
  Среда, 19 апреля 2017

  1 день

  Прибуття до Кам’янця-Подільського.

  Зустріч на залізному вокзалі о 6:30 та трансфер у готель.

  При наявності вільних місць – раннє поселення у готелі (у разі, якщо ваш номер ще не готовий, свої речі ви можете залишити у камері схову).

  Вільний час для сніданку та чашечки запашної кави у ранковому тумані середньовічного Кам’янця.

  9:00- Зустріч з гідом та початок екскурсії Кам’янцем-Подільським.

  Перед Вами відкриє свої таємниці місто, яке по праву посіло третє місце в Україні після Києва і Львова по кількості архітектурних пам’яток. Ви відвідаєте знамениту середньовічну фортецю – одне з 7 чудес України, міську Ратушу, відомий фресками Джованні Сампіні кафедральний костьол св. апостолів Петра і Павла, де на турецькому мінареті возвеличується золота скульптура Богородиці та знаходиться мусульманській проповідницький амвон. Тут ви побачите знаменитий надмогильний пам’ятник Лаурі Пшездецькій, виконаний з білого мармуру скульптором Петербурзької академії мистецтв Віктором Бродським, та якщо пощастить, зможете насолодитись звуками діючого органу. Вас не залишать байдужими вимощені бруківкою вулички Старого міста, неймовірної краси пейзажі, унікальний каньйон та загальна атмосфера затишного середньовічного міста.

  Вільний час

  2 день

  Сніданок в готелі

  09:00 – Екскурсія в одну з наймальовничіших та фотогенічних фортець, улюбленицю багатьох радянських та сучасних режисерів Хотинську фортецю.

  40-метрові стіни Хотинської зберегли для нас безліч історій великих битв, перемог і поразок. Розташований на важливих транспортних магістралях, Хотин завжди привертав увагу завойовників. З метою захисту від них була споруджена фортеця, яка пережила століття і бачила під своїми мурами полчища воїнів Османської імперії, повстанців Мухи, народних месників Дитинки, вояків Дмитра Вишневецького, Петра Дорошенка. Під час визвольної війни українського народу проти польської шляхти у Хотин двічі вступали війська Богдана Хмельницького.

  Екскурсія до буковинського Відня, міста Чернівці.

  Чернівці – місто з унікальною різностильовою архітектурою, багатою культурною спадщиною і толерантною атмосферою. Його планування при значних перепадах у рельєфі створює розмаїття краєвидів, обрій яких прикрашають куполи храмів різних конфесій та годинникова вежа міської ратуші. Вгору від річки Прут тягнуться старовинні вулички, звивисті, зламані крутими поворотами. Архітектурною перлиною Чернівців по праву вважається ансамбль колишньої Резиденції митрополитів Буковини і Далмації, включений до списку об’єктів всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Сьогодні тут розташований Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича. Крім того, ви побачите дивовижної краси площі, яких так багато у Чернівцях, пройдетесь вулицею Ольги Кобилянської, яка є головною вулицею міста і яку, за переказами, за давніх часів підмітали букетами троянд. На Вас чекає ще багато цікавого, адже не даремно Чернівці називають чи то Буковинським Парижем, чи то другим Віднем!

  Повернення в Кам’янець-Подільський.

  Трансфер на залізничний вокзал. 

  Цена: 650 грн, зависит от количества человек в группе
  Длительность: 2 дня
  Место сбора: Каменец-Подольский, по договоренности.