• Година Землі 2020 у світі та в Україні відзначається по домівках та онлайн  .Вокруг Света. Украина
  Фото: Shutterstock
  Афиша
  Суббота, 28 марта 2020

  Година Землі 2020 у світі та в Україні відзначається по домівках та онлайн  

  Усі заходи – акустичні концерти, конференції, флешмоби, виступи, покази фільмів, медитації та просвітницькі зустрічі - відбуваються онлайн.

  Година Землі — одна з найбільших світових ініціатив на підтримку збереження планети — ініційована Всесвітнім фондом природи WWF. Цього року, як і завжди, вона надихатиме мільйони людей та організації у понад 140 країнах світу. У розпалі кризи, пов’язаної з поширенням COVID-19, Година Землі вперше відбуватиметься онлайн та по домівках, зокрема, в Україні. Увага світу зосереджена на збереженні життів – власного та близьких. 

   Символічне відключення світла на одну годину біля визначних споруд світу на Годину Землі відбудеться і цього року. Десятки великих міст повідомили про готовність підтримати акцію та, по можливості, вимкнути на годину освітлення Ейфелевої вежі, мечеті Шейха Заїда, вежі «Небесне дерево» у Токіо, Бранденбурзьких воріт, Колізею у Римі, вежі Петронас та біля інших споруд.

  Проте активності, пов’язані з Годиною Землі, відбуватимуться по домівках та онлайн. Організатори та прихильники Години Землі 2020 влаштовують усі заходи – акустичні концерти, конференції, флешмоби, виступи, покази фільмів, медитації та просвітницькі зустрічі — онлайн.

  Уперше у межах цієї події кожен має можливість висловити свою підтримку збереженню природного різноманіття на глобальній онлайн платформі Голос заради Планети (Voice for the Planet), яка також була адаптована українською. Платформа запущена на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, аби продемонструвати світовим лідерам, як багато людей наполягають на зміні способів господарювання та споживання і готові змінювати власні звички.

  Всесвітній фонд природи WWF-Україна пропонує цього року долучитися до святкування Години Землі в родинному колі та онлайн. Фонд підготував списки ідей того, як саме це можна зробити.

  Підтримають Годину Землі 2020 і відомі українські музиканти – The HARDKISS, Jamala, YUKO, Alina Pash, Alyona Alyona, які долучаються до онлайн-«хвилі» та закликають обирати дружні до природи звички та способи господарювання.

  Сторінка Години Землі 2020: https://wwf.ua/our_work/earth_hour/

  Віжуали Години Землі 2020 в Україні можна завантажити за цим посиланням: https://tini.to/LxB

  Прес-реліз WWF Україна

  Читайте також:

  Самый глубокий ледяной каньон Земли стремительно тает

  В Италии из-за карантина очистился воздух

  Канадцы транслируют северное сияние онлайн