• На екрани виходить українська новорічна комедія
  Афиша
  Четверг, 6 января 2022

  На екрани виходить українська новорічна комедія "Справжній Санта" 

  "Справжній Санта" - це українська новорічна романтична комедія, яка складається з 5 новел. Прем`єра стрічки відбудеться 13 січня.

  Фільм виробництва DEVICE PRODUCTION COMPANY режисера Маркіяна Мірошниченко — це чарівна казка, яка приносить новорічний настрій та дарує віру у дива.

  Події сюжета відбуваються перед новорічними святами. До них залишаються лічені дні. В домівках пахне різдвяною випічкою, весело мерехтять гірлянди, а іскриста ялинка таємничо обіцяє виконання усіх бажань. Проте чи справдяться вони, якщо Санта вирішить піти у відставку? 

  У переплетенні новел «Справжній Санта» новорічний чарівник сам перестає вірити у дива, бо обтяжені побутом та занурені у роботу люди зовсім забувають про свято. Він звертається до серйозних заходів та продає свій костюм простому хлопцю, який вже давно втратив відчуття «передноворічної магії». 

  Залишивши свою посаду чарівника, Санта позбавляє людей не лише святкового настрою, а й снігу, який міг би цьому сприяти. Але всупереч його думкам про безнадійність сучасного покоління люди помічають зміни і стають творцями справжнього новорічного дива самостійно…

  Автор сценарію: Марина Смелянець, Валерія  Гуза 

  В ролях: Богдан Бенюк, Олександр Попов, Ксенія Мішина,Дар’я Петрожицька, Володимир Шумко, Михайло Аугуст, Анна Добриднєва.