• У Києві відбудеться виставка – колаборація дітей та художниць
  Афиша
  Среда, 25 августа 2021

  У Києві відбудеться виставка – колаборація дітей та художниць "Україна. Майбутнє"

  Виставка, присвячена 30-річчю Незалежності України, презентує колажі українських художниць, створені за мотивами дитячих малюнків, та репродукції дитячих робіт, які стали основою для колажів.

  Цікаво, яким буде наше майбутнє? Спробуйте роздивитись його в малюнках сучаснихдітей! 19 серпня о 18:00 на Контрактовій площі відбудеться відкриття виставки «Украна. Майбутнє». Це — колаборація дорослих художниць та дітей, присвячена 30-річчю Незалежності України. Головна мета проєкту за участі компанії Watsons та Музею Дитячої Творчості, — показати, якими сучасні українські діти бачать світ та Україну.

  «Всі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам’ятає» — казав Маленький Принц. Виставка – це спроба зазирнути у світ зростаючого покоління та нагадати всім дорослим, який світ цікавий, іноді складний, втім завжди різнобарвний та дивовижний, а ще – спробувати зрозуміти, яким він буде, коли автори малюнків стануть дорослими.

  За підтримки компанії Watsons Ukraine, яка цьогоріч святкує 10-ліття, всі охочі матимуть можливість побачити колажі українських художниць, створені за мотивами дитячих малюнків, та репродукції дитячих робіт, які стали основою для колажів.

  Відвідати виставку та подивитись на художні витвори можна буде протягом 10 днів, до 30 серпня в історичному центрі міста – на Контрактовій площі на паркані Гостинного Двору. Окрім можливості всім дорослим побачити світ очима дітей, наймолодшим відвідувачам виставки також буде цікаво познайомитись ближче з мистецтвом, надихнутись сучасною культурою та розвинути креативне мислення.

   

  Авторки колажiв — Дар’я Зоря (Київ) та Оксана Побережнюк (Луцьк).

  Читайте также:

  Путешествуй по миру, не покидая Украину: интерактивная выставка «Вражариум от Smile»

   

  Загрузить еще