• В Україні концертом арабської музики відзначать День святого Маруна.Вокруг Света. Украина
  Кароль Самаха. Фото: Getty Images
  Афиша
  Суббота, 2 февраля 2019

  В Україні концертом арабської музики відзначать День святого Маруна

  Буде співати Кароль Самаха - одна з найяскравіших зірок арабської естради, ліванська співачка,

  6 и 7 лютого у Києві святковим концертом у Національній опері та релігійними заходами у Кафедральному соборі Святого Олександра відзначать День святого Маруна — духовного батька ліванців та покровителя всіх прибічників маронітської християнської церкви, яких в Україні налічують понад 500 сімей. 

  7 лютого 2019 року о 19:00 в Національній опері України з нагоди святкування Дня святого Маруна відбудеться концерт Кароль Самахи (на фото) — однієї з найяскравіших зірок арабської естради, відомої у світі ліванської співачки, кліпи якої збирають понад 50 мільйонів переглядів на YouTube.

  Кароль заспіває у супроводі симфонічного оркестру під керівництвом Заслуженого артиста України Володимира Сіренка. Також у програмі вечора – концерт духового оркестру та хореографічні номери від танцювального ансамблю під керівництвом хореографа Самі Хаджа (Ліван).

  Організатором святкових заходів четвертий рік поспіль виступить «Ліванський Культурно-Інформаційний центр» за сприяння посольства Лівану в Україні, авіакомпанії «Браво» та Маронітської родини в Україні.

  Читайте також:

  Живая музыка на борту: авиалинии Индонезии приглашают на небесный концерт

  Шла собака по роялю: забавный казус случился на концерте в Турции