• Виставку Ukraine WOW на залізничному вокзалі в Києві продовжено.Вокруг Света. Украина
  Афиша
  Пятница, 10 января 2020

  Виставку Ukraine WOW на залізничному вокзалі в Києві продовжено

  Виставку Ukraine WOW в Києві відвідали рекордні 150 000 людей, і через популярність її продовжили до кінця лютого 2020 року.

  Організатори підготували для відвідувачів кілька оновлень. Так, відтепер  кожен може керувати однією з найбільших (понад 250 м²) інсталяцій Ukraine WOW — діорамою — наприклад, запускати у ній потяги, вмикати маяк, вітряки. Також тепер можна вийти на ринг з легендарним українським боксером Олександром Усиком, одягнувши VR-окуляри.

   

  Ukraine WOW знайомить глядача з Україною так, ніби він подорожує з нею в потязі. Це  3900 кв.м. інтерактивних інсталяцій та унікальних експонатів: від оригіналів Малевича і Архипенка до стіни з бурштину і побудованого у виставковому просторі тунелю кохання; від унікальної абетки Георгія Нарбута до мазанки, на стінах якої відтворені роботи Поліни Райко; від рожевого вагона, у якому звучать сни та мрії, до віртуальної реальності, в якій можна літати над Батьківщиною-матір’ю, та зсередини побачити «дев’ятку» — найпотужнішу доменну піч у Європі.

   

  Англомовний гід Ukraine WOW можна знайти за посиланням: https://ukrainewow.com/

  Графік роботи: 4 січня — 29 лютого, вт-нд 11:00-20:00.

  Де: Київський центральний залізничний вокзал, 14 колія, виставковий простір «Будівля багажного відділення з рампою, корпус В».

  Квиток: 50 грн. Для дітей до 12 років, пенсіонерів, учасників бойових дій — безкоштовно за наявності посвідчення.

  Читайте також:

  Праздники на пороге: афиша новогодних событий в Киеве (видео)