• Hilton оголошує про плани створення нового готелю в Одесі.Вокруг Света. Украина
  Фото: Getty Images
  Новости партнеров
  Воскресенье, 7 ноября 2021

  Hilton оголошує про плани створення нового готелю в Одесі

  Hilton Odessa буде відкрито у 2025 році, він стане першим готелем Hilton у місті.

  Готель на 145 номерів на березі моря заплановано відкрити навесні 2025 року поблизу відомого розважального району Аркадія. 

  Патрік Фіцгіббон, старший віцепрезидент з розвитку, EMEA, Hilton, прокоментував подію: «Ми бачимо очевидні переваги для розширення в Україні вже з двома готелями, один із яких доєднається до нашого портфоліо разом із Hilton Kyiv. Зростання міжнародного інтересу до Одеси та стабільний внутрішній попит роблять Hilton Odessa важливим доповненням до нашої європейської мережі».

  За останні роки Одеса суттєво вплинула на зростання туристичної індустрії в Україні. Вітчизняні туристи та іноземні відвідувачі з Європи, Північної Америки та Центральної Азії обирають портове місто за  чудову архітектуру XIX століття, енергію, культуру і незрівнянну красу пляжів Чорного моря. Як найбільший осередок торгівлі, Одеса також є комерційним центром, що збільшує кількість ділових подорожей – ключових факторів для його зростання.  

  Hilton Odessa буде розташований у двох будівлях, декор готелю та його номерів навіяний природним середовищем. Інтер’єр простору витриманий у нейтральних піщаних відтінках і фактурах, які нагадують прекрасне узбережжя Одеси. У готелі буде облаштовано два басейни – один критий та один на даху – із приголомшливою панорамою узбережжя. Новозбудований готель також забезпечить своїм гостям прямий доступ до мальовничих піщаних пляжів Одеси. Відвідувачі зможуть обирати з-поміж чотирьох ресторанів і барів, два з яких будуть розташовані на березі моря. На одному з поверхів готелю заплановано конференц-зал загальною площею 800 кв. м, включно з банкетним залом площею 300 кв. м, представницький лаунж на даху та оздоровчий центр площею 600 кв. м з підігріваним басейном, тренажерним залом, салоном краси та іншим атрибутами відпочинку.

  Hilton Odessa буде розташований у кілька хвилинах пішої ходи від популярної курортної зони Аркадія з одноіменним пляжем, розважальним комплексом, численними ресторанами, барами і нічними клубами.

  Якщо піти вздовж берега моря на північ, можна відвідати Ботанічний сад Одеського державного університету та кілька прекрасних пляжів Чорного моря. Тут прокладений міський Маршрут здоров’я, який розпочинається неподалік від центру міста та простягається на 15 км по узбережжю за межами Hilton Odessa. Звідси всього 6 км та 15 хвилин їзди до центру міста, де гості можуть побачити всесвітньо відомі Потьомкінські сходи та Воронцовський маяк.

  Hilton Odessa  стане частиною програми лояльності для гостей Hilton Honors, що надає можливість понад 118 мільйонам учасників, які бронюють безпосередньо в Hilton, накопичувати бали за проживання в готелі та отримувати миттєві переваги, зокрема безконтактну реєстрацію з вибором номеру, цифровими ключами та суміжними кімнатами.