• Компанія L’Oréal провела День соціальної відповідальності.Вокруг Света. Украина
  Новости партнеров
  Среда, 27 июня 2018

  Компанія L’Oréal провела День соціальної відповідальності

  Щороку компанія L’Oréal проводить День соціальної відповідальності (Citizen Day) – волонтерський захід, котрий демонструє переконання компанії в тому, що у кожної людини є своя важлива роль. 2018-й не став винятком.

  Починаючи з 2010 року, співробітники L’Oréal  протягом одного робочого дня направляють свою енергію на допомогу  сотням некомерційних організацій у соціальній та екологічній сферах. Прикладами такої  роботи є прибирання паркових та лісових зон, проведення семінарів для підтримки людей, що перебувають у скрутній життєвій ситуації,  робота з закладами для літніх та знедолених людей або ж допомога безробітним.

  Цього року співробітники компанії «Лореаль Україна» провели день в спеціальній загальноосвітній школі-інтернат I-IІ ступенів – закладі для дітей шкільного віку з особливими освітніми потребами, де навчаються та проживають близько ста дітей.

  Спільними зусиллями співробітникам вдалося зробити багато – подарувати школі комп’ютери, техніку, меблі та зібрані напередодні іграшки, книги, спортивний інвентар. Крім того, в день заходу в школі вдалося допомогти переобладнати медичний кабінет та дообладнати сенсорну кімнату, встановити батут, альтанку та гойдалки на дитячому ігровому майданчику. А ще були проведені роботи на території дитячого будинку – фарбування паркану та лавок, монтаж меблів та обладнання.

  Citizen Day – 2018 пройшов дуже натхненно пiд лозунгом «We are all citizens — we all have a role to play!»

  Детальніше про проект можна почитати ТУТ. Подивитись більше фото та відео можна за хештегами #weareloreal #citizenday

  Прес-реліз