• Новости партнеров
  Вторник, 4 декабря 2018

  Lavina Mall відзначив день народження

  1 грудня на гостей найбільшого торгово-розважального центра України чекали грандіозні концерти, несподівані розіграші та подарунки.
  На святковому концерті виступив великий симфонічний оркестр Kyiv Fantastic Orchestra. Музиканти виконали кавери відомих саундтреків і легендарні рок-композиції у симфонічної інтерпретації. Концерт продовжився емоційним виступом YARMAK і драйвом Dj Barlanitskyi.

  Привітав гостей власник Lavina Mall Вагіф Алієв. Він подякував головним учасникам успіху ТРЦ – всім відвідувачам – і поділився планами. У цей день згадували гучні перемоги ТРЦ на українському ринку рітейлу. Саме Lavina Mall вдалося залучити нових гравців (серед них – шведський рітейлер H&M) і налагодити взаємовигідні відносини з великими орендарями. Крім того, професійна команда ТРЦ зуміла змінити формат шопінгу, об’єднавши його з якісними розвагами. Концерти, змагання і івенти за участю зірок і популярних ведучих стали частиною щоденного життя торгово-розважального центру. У Lavina Mall поспішають не тільки за захоплюючим шопінгом, але і за яскравими емоціями.

  На честь другого Дня народження Lavina Mall подарунки гостям вручали орендарі ТРЦ – Calliope, Koton, MEGASPORT, BLAURI, Lily Land, TUSSO Barcelona, Comfy, «Ювелірна карта», Thai Shop.

  Экспресс-инфо по стране

  Украина – государство в Восточной Европе.

   

  Флаг Герб

   

  Столица – Киев

  Крупнейшие города: Киев, Львов, Харьков, Одесса, Днепр, Запорожье, Кривой Рог, Донецк

  Форма правления – Парламентско-президентская республика

  Территория – 603 549 км2 (44-я в мире)

  Население – 42,6 млн чел. (32-я в мире)

  Официальный язык – украинский

  Религия – православие, католицизм

  ИЧР – 0,747 (81-я в мире)

  ВВП – $131,8 млрд (59-я в мире)

  Валюта – гривна

  Граничит с: Беларусью, Польшей, Словакией, Венгрией, Румынией, Молдовой, Россией

  За матеріалами прес-релізу.