• Новости партнеров
  Понедельник, 1 апреля 2019

  Слава Фролова провела всеукраїнський конкурс дитячих малюнків ROCKIT

  Головна мета конкурсу – дати можливість кожній дитині повірити у себе та показати свій талант світу.

  Відкриття ROCKIT відбулося у Києві в Національному музеї історії України. Експозиція буде відкрита для відвідувачів протягом місяця, до 23 квітня. Головна мета конкурсу – дати можливість кожній дитині повірити у себе та показати свій талант світу. А ще надихати, підкреслювати повагу до особистості дитини, та руйнувати стереотипне мислення.

  У ROCKIT 2018 взяли участь 344 дітей віком від 3 до 15 років, з усіх областей України, загалом конкурс охопив до 4 млн українців. Найбільшу кількість робіт отримали із Київської, Львівської, Рівненської, Івано-Франківської та Харківської областей. Щоб забезпечити незалежне оцінювання кожної роботи, журі окремо одне від одного виставляли бали, після чого виводилися загальні значення. Журі обрали 150 фіналістів.

  Экспресс-инфо по стране

  Украина – государство в Восточной Европе.

   

  Флаг Герб

   

  Столица – Киев

  Крупнейшие города: Киев, Львов, Харьков, Одесса, Днепр, Запорожье, Кривой Рог, Донецк

  Форма правления – Парламентско-президентская республика

  Территория – 603 549 км2 (44-я в мире)

  Население – 42,6 млн чел. (32-я в мире)

  Официальный язык – украинский

  Религия – православие, католицизм

  ИЧР – 0,747 (81-я в мире)

  ВВП – $131,8 млрд (59-я в мире)

  Валюта – гривна

  Граничит с: Беларусью, Польшей, Словакией, Венгрией, Румынией, Молдовой, Россией

  Перша виставка українських дитячих робіт відбулася на головній площі Кракова за підтримки Генерального консульства України у Кракові. На даний момент фонд розробляє міжнародну виставкову програму.

  “2018 року Фонд розвитку і підтримки молодого мистецтва України Слави Фролової організував всеукраїнський конкурс дитячих малюнків ROCKIT. Ми запропонували дітям уявити нашу країну у вигляді тварини. У відповідь на запит ми отримали дивовижні малюнки фантастичних створінь. Цікава тема дала можливість учасникам вийти за рамки та показати власний світогляд.

  Головна мета нашого конкурсу — допомогти дітям відчути впевненість у своїх силах. Ми прагнемо, щоб кожна дитина зрозуміла: своїм талантом та наполегливістю можна досягти будь-чого. Можливості безмежні. Креативність та талант – це не вроджені риси, як блакитні очі, а потенціал, який потребує підтримки, інвестицій та розвитку” — розповіла Слава Фролова.

  За матерілами прес-релізу