• Слава Фролова провела всеукраїнський конкурс дитячих малюнків ROCKIT.Вокруг Света. Украина
  Новости партнеров
  Понедельник, 1 апреля 2019

  Слава Фролова провела всеукраїнський конкурс дитячих малюнків ROCKIT

  Головна мета конкурсу – дати можливість кожній дитині повірити у себе та показати свій талант світу.

  Відкриття ROCKIT відбулося у Києві в Національному музеї історії України. Експозиція буде відкрита для відвідувачів протягом місяця, до 23 квітня. Головна мета конкурсу – дати можливість кожній дитині повірити у себе та показати свій талант світу. А ще надихати, підкреслювати повагу до особистості дитини, та руйнувати стереотипне мислення.

  У ROCKIT 2018 взяли участь 344 дітей віком від 3 до 15 років, з усіх областей України, загалом конкурс охопив до 4 млн українців. Найбільшу кількість робіт отримали із Київської, Львівської, Рівненської, Івано-Франківської та Харківської областей. Щоб забезпечити незалежне оцінювання кожної роботи, журі окремо одне від одного виставляли бали, після чого виводилися загальні значення. Журі обрали 150 фіналістів.

  Перша виставка українських дитячих робіт відбулася на головній площі Кракова за підтримки Генерального консульства України у Кракові. На даний момент фонд розробляє міжнародну виставкову програму.

  “2018 року Фонд розвитку і підтримки молодого мистецтва України Слави Фролової організував всеукраїнський конкурс дитячих малюнків ROCKIT. Ми запропонували дітям уявити нашу країну у вигляді тварини. У відповідь на запит ми отримали дивовижні малюнки фантастичних створінь. Цікава тема дала можливість учасникам вийти за рамки та показати власний світогляд.

  Головна мета нашого конкурсу — допомогти дітям відчути впевненість у своїх силах. Ми прагнемо, щоб кожна дитина зрозуміла: своїм талантом та наполегливістю можна досягти будь-чого. Можливості безмежні. Креативність та талант – це не вроджені риси, як блакитні очі, а потенціал, який потребує підтримки, інвестицій та розвитку” — розповіла Слава Фролова.

  За матерілами прес-релізу

  Загрузить еще