• Стартує показ українського мультфільму 
  Новости партнеров
  Среда, 7 марта 2018

  Стартує показ українського мультфільму "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила"

  Основою сюжету стала казка Пушкіна, адаптована до нинішнього часу і київського простору.
  Ця дивовижна історія сталася за часів відважних лицарів, прекрасних принцес і темних чаклунів. З примхи долі мандрівний артист Руслан знайомиться з княжою донькою Людмилою. Попри різницю в суспільному становищі, вони закохуються один в одного. Однак їхнє щастя триває недовго. Підступний чаклун Чорномор викрадає Людмилу за допомогою магії. У призначений час він принесе дівчину в жертву, щоб продовжити власні безсмертя і могутність.
  Цей проект було запущено ще 5 років назад і ось сталося: уже в травні 2017 року його ринкові скринінги з великим успіхом були проведені на найбільшому кіноринку Marche du Film в рамках 70 канського кінофестивалю. І на сьогоднішній день він не тільки здобув найкращі відгуки – права на нього продано більше ніж в 50 країн Європи, Північної і Латинської Америки і навіть в Китай. Він знімався в 3D анімації англійською мовою і потім був здубльований українською.

  Створила цей мультфільм українська компанія Animagrad, яка входить до складу FILM.UA Group. Вона є одним з провідних анімаційних продакшенів у Східній Європі. Зараз успішно просувається робота над наступним великим проектом – повнометражним мультфільмом «Мавка. Лісова пісня».

  Основою для «Викраденої принцеси» стала казка Пушкіна «Руслан та Людмила», адаптована до нинішнього часу і київського простору. Введені ще додаткові герої, які допомагають Руслану в його пошуках коханої і в боротьбі з чарівником.

  Розробити мультперсонажів допомогли голлівудські консультанти. Дублювали українською мультфільм відомі українські актори та музиканти. Це Сергій Притула, Юрій Горбунов, Олег «Фагот» Михайлюта, вокалісти гурту «Время и стекло» Олексій Завгородній та Надя Дорофеєва. У стрічці звучать пісні у виконанні цього гурту, Монатіка та Джамали.

  З 7 березня показ мультфільму починається в Україні, 15 березня – в Ізраїлі, 16 – в кінотеатрах Румунії та Болгарії, а 23  – у Туреччині. Далі – помандрує в Хорватію, Литву, Латвію, а влітку його побачать в Естонії, Польщі та Кореї.