• Туреччина підписала угоду про відповідність вимогам сталого туризму.Вокруг Света. Украина
  Новости партнеров
  Среда, 19 января 2022

  Туреччина підписала угоду про відповідність вимогам сталого туризму

  Завдяки цій угоді туристична галузь Туреччини працюватиме з екологічними цілями та виконуватиме заходи зі сталого розвитку країни. 

  Туреччина підписала Угоду про співпрацю з провідною організацією у галузі навколишнього середовища та сталого розвитку – Глобальною радою зі сталого розвитку туризму (GSTC).

  Туреччина — перша країна світу, що уклала угоду про розвиток програми екологічного туризму з Глобальною радою зі сталого розвитку туризму (GSTC), провідною світовою організацією з сертифікації та акредитації у галузі сталого туризму. В рамках угоди щодо  розвитку національної програми разом з  GSTC  турецька туристична галузь протягом 3-х років буде реструктуризована з метою відповідності міжнародним стандартам. 

  На першому етапі угоди будуть визначені національні критерії програми і забезпечене навчання аудиторських компаній. На початку лютого до програми приєднаються представники турецької туристичної галузі. Перший етап програми почне діяти у 2023 році, другий етап розпочнеться у 2025 році. До 2030 року країна планує виконати всі міжнародні стандарти. З 2022 року Туреччина розпочала трансформацію в напрямку сталого розвитку в туристичній індустрії і співпраця з GSTC визначить країну як сильного конкурента на міжнародній арені, а також допоможе Туреччині досягти  стандартів міжнародного туризму.

  У 2020 році Туреччина перша у світі запровадила Програму сертифікації безпечного туризму, зобов’язавши заклади розміщення, харчування, конгрес-об’єкти, транспортні компанії тощо вжити низку захотів з метою забезпечення здоров’я та благополуччя туристів, пасажирів, відвідувачів та співробітників туристичної галузі, зокрема організувавши обов’язкову вакцинацію для всіх працівників туризму. Наразі сертифікати безпечного туризму отримали майже 12 000 об’єктів. У рамках нової угоди туристична індустрія, крім заходів з безпеки, розбудовуватиме галузь у напрямку  сталого розвитку. 

  Завдяки Програмі сертифікації безпечного туризму в 2021 році Туреччину відвідала рекордна кількість туристів, незважаючи на Covid-19.