• Туреччина пропонує іноземним туристам пакети страхування від Covid-19 .Вокруг Света. Украина
  Новости партнеров
  Пятница, 21 августа 2020

  Туреччина пропонує іноземним туристам пакети страхування від Covid-19 

  Це доповнення до програмы сертифікації безпечного туризму. Зараз кількість сертифікованих закладів вже перевищила 2000 та продовжує зростати.

  Очікується експонентне зростання кількості сертифікованих закладів, оскільки сертифікаційна програма стала обов’язковою для закладів розміщення з кількістю ліжок 50 та більше.

  Міністр культури і туризму Туреччини Мехмет Нурі Ерсой відзначив, що більшість закладів у курортних містах, особливо у Середземноморському та Егейському регіонах, вже отримали “Сертифікат безпечного туризму” з початком літнього сезону, та заявив, що кількість сертифікованих закладів та транспортних компаній стрімко зростає, а процес сертифікації продовжується. 

  Зазначивши, що Програма сертифікації безпечного туризму охоплює всі галузі, пан Ерсой додав: “Наших гостей, які обрали заклади і компанії із Сертифікатом безпечного туризму, очікує безліч варіантів від 5-зіркових готелів до бутік-готелів, від яхт до традиційних човнів-гулетів, від транспортних засобів  для місцевих перевезень до ресторанів, у яких подають найбільш вишукані страви турецької та світової кухні».

  Ще однією гарантією для гостей, які відвідують Туреччину, є спеціально розроблені пакети страхування, що покривають витрати, пов’язані із лікуванням COVID-19. Страхові поліси можна придбати у авіаліній, різних точках продажу/кіосках в аеропорту або онлайн. Страхові поліси, які покривають всі витрати на лікування до 3000 Євро, коштують 15 Євро, які покривають витрати до 5000 Євро — 19 Євро, а ті, що покривають витрати до 7000 Євро – 21 Євро. 

  Туристи також можуть зробити тест на COVID-19 у медичному центрі того закладу, де вони проживають. Заклади розміщення із кількістю номерів 50 або більше, які зобов’язані мати Сертифікат безпечного туризму, також пропонують гостям пройти тест на COVID-19. А якщо тест гостя під час перебування у закладі дасть позитивний результат? Програма сертифікації дозволяє, щоб гість та члени родини/друзі, які його супроводжують, були розміщені у номерах, розташованих на поверсі/корпусі, виділеному для ізоляції гостей на весь період ізоляції. 

  Сертифіковані медичні лабораторії та основні аеропорти, включно із аеропортами Анталії, Ізміра, Даламана і Бодрума, надають гостям, які прибувають до або відбувають з Туреччини, можливість зробити ПЛР-тест. 

  Завдяки заходам, вжитим в рамках програми “Безпечного туризму”, а також додатковим ініціативам, продовжують відкриватися маршрути для подорожей з багатьма країнами, включаючи Великобританію, Німеччину, Україну, Білорусь.

  За матерілами пресс-релізу