• У Каппадокії розпочинається президентський велотур.Вокруг Света. Украина
  Новости партнеров
  Суббота, 10 апреля 2021

  У Каппадокії розпочинається президентський велотур

  Велотур пройде по унікальному маршруту повз історичні і природні об’єкти. Він стартує 11 квітня у Каппадокії та завершиться 18 квітня у Кушадаси.

  Президентський велотур уперше був проведений у 1963 році Федерацією велоспорту Туреччини як єдиний у світі міжконтинентальний велотур; у той період він називався “Мармара Тур”. Цього року велотур пройде по новому маршруту, він стартує 11 квітня у Каппадокії та завершиться 18 квітня у Кушадаси.

  У велотурі братимуть участь велогонщики з 12 країн, перегони будуть транслюватися на каналі Євроспорт по 3 години щодня, що дасть можливість любителям цього виду спорту спостерігати за ходом змагань. 

  Траса велотуру має 1347 кілометри та включає такі історичні місця, як Аланья, Кемер, перевал Гьоубелі, Фетхіє, Мармаріс, Тургутреїс, Бодрум та Кушадаси.

  Команди та окремі спортсмени з Бельгії, Ізраїлю, Італії, Іспанії, Франції, Росії, Сполучених Штатів, Норвегії, Нідерландів, Казахстану, Швейцарії та Малайзії зможуть насолодитися красою природи та історії Туреччини, проїжджаючи через відомі туристичні місця. 

  У відповідності до концепції сталого туризму, Міністерство туризму видає “Cертифікати безпечного туризму та сертифікати закладів розміщення, дружніх до велосипедистів ”. Завдяки цим заходам та іншим санітарним правилам гарантуються здоров’я та безпека учасників велотуру. 

  Президентський велотур організований під патронатом Офісу Президента Республіки Туреччина, Міністерства культури і туризму Туреччини, Агентства з розвитку і промоції туризму Туреччини (TGA),

  За посиланням нижче можна знайти інформацію про багатство природи та історії у регіонах, якими проходять маршрути велотуризму :  https://gocyclingturkiye.com/