• У столиці Туреччини відкриють високотехнологічний концертний зал.Вокруг Света. Украина
  Новости партнеров
  Понедельник, 12 октября 2020

  У столиці Туреччини відкриють високотехнологічний концертний зал

  Комплекс розташований в історичному серці Анкари, між мавзолеєм Аниткабір та Анкарською фортецею. 

  Незабаром у столиці Туреччини Анкарі відбудеться довгоочікувана подія – відкриття концертного залу, який є справжнім витвором архітектурного мистецтва з використанням високих технологій. Цей унікальний концертно-музичний комплекс складається з Великого залу на 2023 місць, Блакитного залу на 500 місць та Історичного залу на 600 місць, а також музею, відкритих майданчиків для виступів і ресторанів. 

  Це перший комплекс такого масштабу у світі, збудований після відкриття Ельбської філармонії у Гамбурзі у 2017 році.  

  Вартість будівництва склала приблизно 83 мільйони Євро, а консультації із забезпечення акустичних якостей надавали Інститут будівельної фізики Фраунгофера. Будівлі комплексу відрізняються надсучасним дизайном у вигляді футуристичних скляних куль і пірамід.

  Великий гала-концерт з нагоди відкриття комплексу відбудеться 29-30 жовтня 2020 і буде приурочений до Дня Республіки. У концерті братиме участь Президентський симфонічний оркестр Туреччини під управлінням диригента Джеміі Джана Деліормана, всесвітньо відома сопрано Анджела Георгіу, знаменитий фортепіанний дует – сестри Гюхер і Сюхер Пекінель.

  Флагман музичної культури Туреччини, один з найстаріших оркестрів світу, Президентський симфонічний оркестр був створений відомим італійським композитором Джузеппе Доніцетті у 1826 році – в той час, коли 16-річний Шопен почав брати уроки музики, а 17-річний Фелікс Мендельсон написав музику для п’єси Шекспіра “Сон літньої ночі”.

  За матеріалами прес-релізу