• Фото: Banda.Agency
  Новости партнеров
  Пятница, 2 ноября 2018

  Україна братиме участь у одній з найбільших туристичних виставок світу WTM

  Позиціювання стенду та візуалізація всієї рекламної продукції відповідатиме новому офіційному логотипу України - «UKRAINE NOW UA».

  Національний стенд України буде представлений на одній з найбільших туристичних виставок світу — WTM, що відбудеться у Лондоні 5-7 листопада. Організатор української експозиції — Департамент туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Позиціювання стенду та візуалізація всієї рекламної продукції відповідатиме новому офіційному логотипу України — «UKRAINE NOW UA».

  Технічним та організаційним виконавцем робіт на конкурсній основі визначена досвідчена виставкова компанія «Графіум», з якою міністерство має підрядний договір. Саме з «Графіумом», у свою чергу, провідні туроператори в’їзного туризму та готельні мережі України уклали прямі угоди про участь.

  За словами директора компанії «Графіум» Юлії Сівак: «Загальна площа стенду становитиме 33 квадратних метри, на яких у першу чергу буде представлено Мінекономрозвитку, міста Львів та Одеса, а додатково – лідери вітчизняного туристичного бізнесу: ALBATROS, the travel group ARKTUR, CHERNOBYL TOUR, entdecke.net DMC GmbH, New Logic, Premier Hotels and Resorts, SPUTNIK KYIV Travel Comany, Ukraine Travel Lab».

  Экспресс-инфо по стране

  Украина – государство в Восточной Европе.

   

  Флаг Герб

   

  Столица – Киев

  Крупнейшие города: Киев, Львов, Харьков, Одесса, Днепр, Запорожье, Кривой Рог, Донецк

  Форма правления – Парламентско-президентская республика

  Территория – 603 549 км2 (44-я в мире)

  Население – 42,6 млн чел. (32-я в мире)

  Официальный язык – украинский

  Религия – православие, католицизм

  ИЧР – 0,747 (81-я в мире)

  ВВП – $131,8 млрд (59-я в мире)

  Валюта – гривна

  Граничит с: Беларусью, Польшей, Словакией, Венгрией, Румынией, Молдовой, Россией

  Запорукою успішної участі України на WTM стане вдала реалізація державно-приватного партнерства, коли держава, в особі міністерства, об’єднує та презентує усі регіони нашої країни, а бізнес, у свою чергу, забезпечить корисну присутність на виставці вітчизняного «туристичного продукту» та його масштабне просування на світовому туристичному ринку.  

  За повідомленням, до кінця року національний стенд України буде представлений ще на двох крупних міжнародних туристичних виставках у Варшаві (Польща) та Барселоні (Іспанія).

  Також планується проведення презентаційних заходів у Ризі, Вільнюсі, Кишеневі, Відні та Стокгольмі.

  Усіма технічними питаннями, що до співпраці та участі у роботі національної експозиції України на зазначених виставках та заходах, опікується виключно уповноважена компанія «Графіум».

  По материалам пресс-релиза.