• Відбулася офіційна національна презентація кросовера Volkswagen T-Roс.Вокруг Света. Украина
  Новости партнеров
  Пятница, 12 июля 2019

  Відбулася офіційна національна презентація кросовера Volkswagen T-Roс

  Новинка втілює у собі практичність SUV та енергійність міського хетчбека. Вже з 13 липня вона доступна в дилерських центрах бренду по всій Україні.

  12 липня під час офіційної презентації моделі у Києві українська аудиторія познайомилася з унікальною новинкою від бренду Volkswagen — кросовером T-Roc. Вже з 13 липня модель, попереднє замовлення на яку було відкрито у травні, доступна в офіційних дилерських центрах бренду по всій Україні. «Модель пропонує оснащення тими опціями, які зазвичай зарезервовані для вищих сегментів або моделей преміум-класу. Наприклад, повністю цифрова панель приладів, адаптивна або спортивна підвіска, електропривід кришки багажника. TRoc — це новий рівень функціональності, комфорту та безпеки», — Марія Гарань, керівник бренду Volkswagen легкові автомобілі.

  Новинка від бренду Volkswagen втілює у собі практичність SUV та енергійність міського хетчбека: інноваційний бензиновий двигун моделі 1,5 TSI EVO потужністю 150 к.с. та семиступінчаста автоматична коробка передач DSG — насолода спортивною динамікою у поєднанні з економічністю, які надають найсучасніші розумні технології впорскування та розподілення пального.

  Новинка доступна у комплектаціях Life, Style та Sport. Для Style доступно 35 варіантів кольорів кузова. 

  Щодо мультимедійних можливостей у новому T-Roc — підключаються усі можливі стандарти обміну даними, роз’єми та адаптери, і на додачу — голосове управління функціями на платформах Android та iOS. Багате звукове оздоблення автомобіля в усіх комплектаціях — справжня насолода глибоким об’ємним звуком.

  Презентація нового T-Roc стала слушною нагодою ознайомитися з концепцією Digital Retail, впровадженою маркою Volkswagen — першою серед решти брендів в Україні. Клієнти можуть обирати з понад 15 онлайнінструментів: Конфігуратор авто та аксесуарів, Склад авто, Онлайн-пошук дилерів, Запис на сервіс та багато інших. Важливо те, що усі інструменти можуть бути об’єднані за допомогою єдиного ID клієнта.

  Фактично, Volkswagen перший в Україні заявив про запуск еко-системи carLOG. Всі обрані автомобілі зі складу конфігуратора можуть бути збережені в єдиному кабінеті клієнта. Завдяки Digital Retail відбулось оновленя і в усіх автоцентрах Volkswagen України — створені Digital-лаунжі, оснащені професійними екранами. Кожен клієнт може отримати індивідуальний каталог, створений на планшеті всього за кілька кліків. Онлайн-інструменти доступні усім клієнтам навіть поза автосалоном, наприклад, вдома, кафе, тощо. Можливо оцінити інтер’єр автомобіля у режимі віртуальної реальності VR (вперше серед решти брендів в Україні).

  За матеріалами прес-релізу

  Промо
  Загрузить еще