• Фото: Shutterstock
  Новости партнеров
  Вторник, 3 октября 2017

  "Вона": парфюмерний експеримент для українок

  Parfum büro (Київ) та Jeroboam (Paris) випустили фільм, присвячений майбутньому аромату для сучасної української жінки – «Вона».

  «Вона» – це ольфакторний експеримент, який придумали Дмитро Слєсарєв, засновник parfum büro, та Франсуа Эна (François Henin), криейтор французького бренду нішової парфумерії Jeroboam.

  Цим експериментом вони хочуть через аромат створити портрет української жінки, який врахує всі її якості та характеристики. Такого роду проект вперше проводиться для української аудиторії. Проект розпочався 13 квітня 2017 р.

  На першому етапі велись опитування чоловіків та жінок різного віку, професій, переконань і прагнень. Питання були різноманітні: наприклад, «яка ви собака», «який ви алкоголь», «що ви робите одразу після пробудження», та десятки інших.

  Результати опитувань стануть основою для подальшого ольфакторного пошуку французьких парфумерів дому Jeroboam. Відповіді допоможуть їм збагнути суть сучасної української жінки, її визначальні риси та джерело її натхнення.

  Крім опитування, команда parfum büro веде відеозапис всього творчого процесу – збір інформації, спори та дискусії робочих груп, спостереження за парфумерами. З цього матеріалу в результаті з’явиться фільм про те, як створювався аромат. На сьогодні готова перша глава майбутньої кінокартини, яку можна подивитися.