• Як вибрати холодильник?.Вокруг Света. Украина
  Новости партнеров
  Пятница, 15 января 2021

  Як вибрати холодильник?

  Холодильники Gorenje дозволяють зберігати свіжість продуктів набагато довше, завдяки функціям IONізації і AdaptTech.

  Холодильник – предмет у повсякденному житті надзвичайно важливий. Прожити без нього хоча б тиждень буде не просто.

  Вибір нового комбінованого холодильника  — відповідальне завдання. Необхідно обрати такий, щоб зберегти якомога довше свіжість та користь овочів, фруктів, зелені та інших продуктів.  

  Технологія AdaptTech — інтелектуальна система, яка призначена для підтримки сталої температури в холодильнику незалежно від частоти відчинення дверцят. Холодильник постійно відстежує, як його використовують, і адаптує температуру, щоб запобігти її підвищенню, зберегти продукти свіжими та знизити витрати електроенергії.

  Функція IonAir із системою MultiFlow 360° — іонізоване повітря усуває небажані аромати та зберігає ідеальний вигляд продуктів. Технологія IonAir створює негативно заряджені іони в приладі, які рівномірно розподіляються в холодильній камері за допомогою нової системи MultiFlow 360°. Збагачене цими аніонами повітря сприяє збереженню аромату продуктів і усуває неприємні запахи.

  Функція Convert FreshZone — ця зручна шухляда просто змінює своє призначення зі зберігання м’яса й риби на шухляду для фруктів і овочів, щоб ви могли без зусиль розмістити всі свої свіжі продукти.

  Детальніше читайте на сайті Gorenje.

   

  Промо