• З Таїланду спецрейсом повернулися 269 українців.Вокруг Света. Украина
  Новости партнеров
  Четверг, 14 мая 2020

  З Таїланду спецрейсом повернулися 269 українців

  Очікується, що зворотнім рейсом матимуть можливість повернутися додому громадяни Таїланду, які зараз перебувають в Україні.

  У ніч на 14 травня спеціальний рейс компанії МАУ за маршрутом Бангкок-Київ доставив до дому 269 дорослих українців, 9 немовлят та ще 5 іноземних громадян.

  Мандрівники, які відправились на відпочинок до Таїланду та залишись там закритими під час оголошення карантину, діставались до міжнародного аеропорту «Суварнабхумі» з островів Пхукет, Самуї та Пханган.

  Після подорожі ті, хто дав згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу «Дій вдома», можуть проходити 14-денний карантин за місцем проживання або підлягатимуть госпіталізації до визначених закладів обсервації на такий же період.

  Очікується, що зворотнім рейсом додому мають можливість повернутися громадяни Таїланду, які зараз перебувають в Україні, але наразі дата рейсу невідомі. Близько 200 тайських громадян виявилися закритими в українських містах. Більшість з них – це майстри тайського масажу, які працювали в місцевих салонах до оголошення національного карантину.

  Акція допомоги, яку провели посольство Королівства Таїланд у Східній Європі та Туристичне управління Таїланду (ТАТ) в Києві, виявила, що більшість респондентів поки що планують залишатися в Україні та сподіваються продовжити професійну діяльність найближчим часом. Наразі ТАТ допомагає тайцям доставкою харчових наборів, щоб підтримати їх в цей складний час.

  “Ми раді були долучитися до допомоги тайським громадянам в Києві, Харкові та Львові. Адже ми знаємо, що тайський уряд та місцеві жителі також дбають про українців, які залишилися на карантині у Країні Посмішок”, — коментує Ніколас Дімітров, голова представництва ТАТ в Києві.

  За матеріалами прес-релізу

  Загрузить еще