• Підйом на Ейфелеву вежу для туристів відновили після повної евакуації.Вокруг Света. Украина
  Фото: Shutterstock
  Весело
  Вторник, 21 мая 2019

  Підйом на Ейфелеву вежу для туристів відновили після повної евакуації

  Поліція мусила закрити головну пам'ятку Парижу та провести евакуацію, бо невідомий видерся майже на верхівку вежі та відмовлявся спускатися.

  В понеділок 20 квітня Ейфелеву вежу було закрито для екскурсантів на деякий час. А сьогодні ранком її знову відкрили для туристів.

  Відвідувачі, які в понеділок через прикру несподіванку не змогли насолодитися краєвидами французької столиці з висоти вежі та були евакуйовані, нині отримали можливість піднятися на оглядові майданчики за старими квитками.

  Спричинив ситуацію чоловік, що викараскався майже до верхівки столичної пам’ятки та впродовж кількох годин відмовлявся злазити. Співробітники служби безпеки помітили його у першій половині. Потім вони евакуювали всіх відвідувачів, зокрема й тих, хто обідав у ресторані на другому рівні.

  В операції були задіяні спеціальні пожежні та поліцейські підрозділи. Перемовники врешті переконали бешкетника спуститися на землю. Порушник зупинився трохи нижче третього рівня – найвищого у вежі.
  Увечері він був під контролем поліції. Представники влади відмовилися повідомити ЗМІ відомості про особистість затриманого. А мотиви його вчинку залишилися не зрозумілими.

  Ейфелева вежа

  Фото: Shutterstock

  Також не відомо, як чоловік подолав сувору систему безпеки легендарного монумента.

  Це – далеко не перший раз, коли якийсь розбишака «підкоряє» головний паризький символ. Не кажучи про те, що в минулому вежа бачила чимало спроб самогубства. Ймовірність несуїцидальних підйомів підвищилася нині, за доби фріранерів: спортсменів, котрі заробляють на життя екстремальною акробатикою. 2015-го британець Джеймс Кінгстон виліз на будівлю без мотузок і без дозволу, ухилившися від камер спостереження.

  Ейфелеву вежу зведено у 1889 році до відкриття Всесвітньої виставки у Парижі. Її збудували на честь 100-річчя Французької революції та назвали на честь конструктора Густава Ейфеля. 324-метрова (разом із новою антеною) вежа – найвища столична споруда. Її висота приблизно така сама, як у 81-поверхового будинку. Піднятися на знамениту вежу щороку бажає понад 6 мільйонів мандрівників та місцевих мешканців. Вона є найвідвідуванішим туристичним об’єктом у світі.

  За матеріалами CBS News.

  Читайте також: 

  Эйфелева башня закрыта из-за забастовки персонала

  В Эйфелеву башню попала молния