• Київські музеї у День музейного селфі: де вас раді бачити.Вокруг Света. Украина
  Фото: Shutterstock
  Лайфхак

  Київські музеї у День музейного селфі: де вас раді бачити

  Деякі музеї навіть пропонують різноманітні бонуси 16 січня, в міжнародний День музейного селфі.

  Підтримати всесвітній флешмоб Museum Selfie Day можна, виклавши в соціальних мережах селфі з будь-якого музею та додавши до публікації хештеги #MuseumSelfie#MuseumSelfieDay. Також можна додати хештег музею та тегнути його сторінку.

  Деякі музеї, активно підтримуючи акцію, пропонують відвідувачам особливі умови та різні бонуси. Наприклад, працівники Софії Київської із розумінням поставляться до фотоавтопортретів навіть у тих місцях, де зазвичай фото заборонене (тільки не забудьте хештег #SelfieSophiaKyiv).

  Отже, де на нас іще чекають у Києві 16 січня?

  ДІАЗ “Стародавній Київ”, Музей історії Михайлівського Золотоверхого монастиря

  Заповідник запрошує відвідати Музей історії Михайлівського Золотоверхого монастиря (вул. Трьохсвятительська, 6) та виставку «Археологічний портрет стародавнього Києва: життя рибалки, фальшивомонетника, митника… (за матеріалами розкопок у 2016–2018 рр. під керівництвом Гліба Івакіна)»

  Адреса: вул. Андріївський узвіз, 5/31.
  Хештег: #OldKyiv

  Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського

  Автор найоригінальнішого фото отримає від музею унікальне перевидання книги «Дитина у звичаях і віруваннях українського народу», автором якої є родич Михайла Грушевського Марко Грушевський.

  Адреса: вул. Паньківська, 9
  Вхід до музею цього дня за ціною пільгового квитка – 10 грн.
  Переможці флешмобу будуть визначені 17 січня
  Хештег #hrushevskyhouse

  Національний музей історії України у Другій світовій війні

  Лише в цей день вхід до музею коштуватиме селфі. Для цього потрібно зробити селфі на тлі впізнаваних об’єктів на території Меморіалу, опублікувати його з хештегами #MuseumSelfie , #warmuseum та тегом музею та показати розміщений пост на вході.
  Учасники акції мають унікальну можливість сфотографуватись із точними копіями (силіконовими фігурами) сучасних захисників України. Це Ігор Гордійчук («Сумрак»), Валерій Краснян («Барс»), Павло Чайка («Сігл»), Андрій Шараскін («Богема»), Дмитро Ярош («Яструб») та волонтерка Яна Зінкевич.
  Хештег #warmuseum

  Національний художній музей України / National Art Museum of Ukraine

  Запрошує слоганом «Ніяких «ну» — приходь до NAMU!» Студенти та школярі приходять безкоштовно. Розміщені селфі з хештегами беруть участь у конкурсі, переможець отримає подарунок.

  Адреса: вул. М. Грушевського, 6
  Хештег #NAMUselfie

  Музей Ханенків. The Khanenko Museum 

  Бонусом цього дня буде безкоштовний вхід, що перенісся з традиційної першої середи місяця.

  Адреса: вул. Терещенківська, 15-17
  Хештег #KhanenkoMuseum.

  Національний науково-природничий музей НАН України

  Ті, хто 16 січня опублікують селфі з музею з відповідними тегами, беруть участь у конкурсі. Кількість вподобань під світлиною вкаже переможця, якого музей обіцяє не оминути увагою.

  Адреса: вул. Богдана Хмельницького, 15
  Хештеги #ннпм #науковоприродничий

  Національний військово-історичний музей України 

  Вхід до музею та його філій цього дня буде вільним за умови опублікованого селфі. Крім того, серед світлин команда музею обере дві, які найбільше сподобаються, і підготує для їх авторів призи.

  Адреса: вул. Грушевського 30/1
  Хештег #НВІМУ.

  Музей Івана Гончара (Ivan Honchar Museum)

  Цього року Музей Івана Гончара запрошує не тільки до музейних залів , але й до виїзного міні-музею, облаштованого в атріумі ТРЦ «Гулівер» (Спортивна площа, 1a) з реплік музейних експонатів та реквізиту. На відвідувачів чекають святкові головні убори, коза з колядницької ватаги, різдвяні зірки та свитки. Протягом дня музейні співробітники розповідатимуть про традиційну культуру та відповідатимуть на запитання. Простір прикрашений величезними копіями давніх світлин з альбому Івана Гочара «Україна та Українці».
  Серед учасників флешмобу буде розіграно набір листівок з давніми світлинами з фондів музею. Для участі необхідно позначити локацію та додати хештеги музею та ТРЦ.

  А(вул. Лаврська 19)
  Хештеги #IvanHoncharMuseum та #gullivercenter.

  Музей української діаспори 

  Власники трьох фото, що наберуть найбільшу кількість лайків у Фейсбуці, отримають від музею подарунки: унікальний ілюстрований альбом, присвячений творчості Василя Кричевського та його доньки Катерини Кричевської-Росандіч.
  Окрім постійної експозиції в музеї діють виставкові проекти «Наш Сікорський» та «Микола Кричевський. Мистець і світ», де ви також можна зробити селфі. А ще музей пропонує унікальні локації: селфі біля антикварного музейного роялю або ж на фоні музейної будівлі у казковому засніженому дворику.
  Переможці конкурсу світлин будуть визначені 17 січня.

  Адреса: вул. Московська, 40-б
  Хештег #MuseumUkrainianDiaspora

  Мистецький центр «Шоколадний будинок», Київська НКГ 

  Шоколадний будинок проводить конкурс «Найкраще селфі у Шокодомі», причому взяти участь можна 16, 18, 19 або 20 січня. Переможці визначаються за кількістю лайків під фото. У якості призів пропонують квитки на вечірню екскурсію (1 місце – 2 квитки, 2 місце – 1 квиток) та на концерт камерної музики фестивалю «Шоко-Класика» (2 квитки за 3 місце).

  Адреса: Шовковична, 17/2
  Хештег #Шокодім

  Музей на Поштовій площі 

  Тут ви зможете сфотографуватися на фоні давньоруських дерев’яних кварталів 11 століття. А бонусом буде — колоритний паркан «Тисячолітня історія України у ста метрах», над яким працювали близько 30 художників.
  Для організації доступу на територію пам’ятки археології можна домовитися, зателефонувавши (067) 985 7202 або (095) 861 1683.
  Найкращі фото музей обіцяє розмістити на власних сторінках.

  Адреса: пл. Поштова
  Хештег #МузейНаПоштовій

  До яких музеїв можна ще піти у день селфі? До будь-яких, що цього дня відкриті. Навіть якщо вони не оголосили про особливі умови та конкурси.

  Ось підказки з музейних хештегів:

  Музей Історії Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7, хештег #KyivHistoryMuseum.

  Національний Музей Історії України — НМІУ (вул. Володимирська 2), хештег #НМІУ

  Літературно-Меморіальний Музей М. Булгакова (вул. Андріївський узвіз, 13А), хэштег #selfydomturbinyh.

  Pavlo Tychyna Flat & Museum Музей-квартира Павла Тичини (Київ) (вул. Терещенківська, 5) хештег #МузейТичини

  Национальный музей «Киевская картинная галерея» (вул. Терещенківська, 9), хештег #KMRM

  Музей Івана Гончара (Ivan Honchar Museum), (ул. Лаврская, 19), хештег #Honcharmuseum

  Не маєте можливості відвідати музей 16 січня? Не біда. До участі у флешмобі приймаються фото з музеїв, зроблені протягом останнього року.

  Как сообщал портал «Вокруг света. Украина», NASA предлагает сделать селфи в космосе.

  Читайте также:

  В Риме туристки подрались за место для селфи (видео)

  Дайвер сделал селфи с горбатым китом (видео)

  В Канаде поле подсолнухов оккупировали 7 тысяч любителей селфи