• Головою правління видавничої групи «Картель» призначено Ірину Асман.Вокруг Света. Украина
  Люди
  Среда, 18 апреля 2018

  Головою правління видавничої групи «Картель» призначено Ірину Асман

  Завданням нового глави правління є створення нових напрямків в межах існуючих проектів, а також більше зближення із читачами та рекламодавцями.

  ВГ Картель продовжує розвивати медіа ресурси групи. Утім, завданням нового глави правління є створення нових напрямків в межах існуючих проектів, а також більше зближення із читачами та рекламодавцями.

  Шеф-редактор групи Віталій Пирович говорить, що «призначення такого досвідченого та відомого на ринку фахівця, як Ірина Асман, має дати новий поштовх для розвитку наших видань через застосування нових сучасних маркетингових технологій. Крім того, разом з Іриною Асман творча команда видавництва вже запланувала низку нових цікавих проектів, пов’язаних із відеоконтентом та інтерактивною участю читачів у змістовному наповненні видань. Разом з Іриною ми плануємо дещо змінити нашу філософію  — основою наших видань має стати залучення у процес створення медійного продукту його споживачів – активних та небайдужих громадян, власне, тих, кого називають критично мислячими людьми, а також якомога більшого пулу експертів, бізнесменів, політиків».

  Ірина Асман зазначає, що важливо розвивати вже створені продукти на всіх існуючих майданчиках, збільшувати їх аудиторію, поліпшувати фінансові показники бізнесу та створювати нові канали продажу.

  Коментуючи своє призначення, Ірина Асман, голова правління ВГ «Картель», відзначила, що “перед видавничою групою, наразі, стоять нові виклики, які диктує ринокЩоб йти в ногу з часом, ми будемо основний акцент робити на розвитку діджитал-платформ та відео-контенті, а також нових напрямках бізнесу, які диктує час щодо медіа-платформ. При цьому ми обов’язково будемо враховувати вимоги до якості контенту від наших читачів, які з нами виросли з паперових носіїв. Моя задача прийняти ці виклики та разом з командою досягнути нових вершин”.

  «У нас в команді є дійсно круті експерти і фахівці, які можуть робити мультимедійні проекти, і разом ми будемо збільшувати впливовість та значущість наших медіа в українському просторі» — прокоментувала Ірина.

  Варто зазначити, що Ірина Асман працює у засобах масової інформації з 1994 року. “Бліц-Інформ”, “МедіаІнвестГруп”, “УМХ”, “Едіпрес-Україна”, Національна Телекомпанія України та “Медіапартнерство”(Медіа Група Україна). З 2001 по 2006 рік Ірина працювала в ПАТ “Картель” на посаді директора сейлз-хаузу і була у числі першої команди, яка запускала проекти видавничого дому (газета “Ділова столиця”, журнали “Власть денег”, “Вокруг света Украина” та інші)