• Сім чудесних способів перезавантаження: банний комплекс у Selfish Club.Вокруг Света. Украина
  Места
  Среда, 30 сентября 2020

  Сім чудесних способів перезавантаження: банний комплекс у Selfish Club

  Ті, хто працюють на найвищих обертах, увесь час знаходяться у пошуку способів її відновлення. У Selfish Club чекають таких гостей

  Найціннішим у сучасному світі часто називають час. Але якщо поглянути глибше, то найціннішою є енергія. І ті, хто працюють на найвищих обертах, увесь час знаходяться у пошуку способів її відновлення. У Selfish Club чекають таких гостей на банні ритуали в нещодавно відкритому  банному SPA-комплексі. 

  Відновити енергетичний рівень та контакт зі своїм тілом можливо швидко та комфортно, коли поєднуються давні традиції, як-то аюрведичні, східні, шаманські, наші рідні слов’янські зі знаннями сучасної медицини. Саме такі спеціалісти, банщики та масажисти, що мають медичну освіту, проводять банні ритуали у Selfish Club. Банні ритуали розраховані приблизно на три години, в залежності від вашої компанії вас проведуть через ритуал один, два чи три спеціалісти. Ритуали вони створюють індивідуально під ваш запит, враховуючи стан здоров’я, особливості конституції тіла та психологічний стан.

  Усі масажі та пропарювання (так називається один захід у парну з певною дією на тіло) поділені за інтенсивністю умовно на «релакс», «оздоровлення» та «спорт». Перші рекомендовані, коли вам потрібно розслабитись і відпочити, другі — коли є бажання подіяти на тіло з оздоровчою метою, а треті — більш інтенсивні і підійдуть для спортсменів та просто людей, яким для відновлення та пропрацювання м’язів замало звичайного масажу. Кожний з ритуалів перш за все спрямований на максимальне включення відчуттів, для того щоб сповільнити мозок та допомогти вам відпочити. Поєднуючи звуки та вібрації гонгу та бубна, аромати, температурний вплив, трави, банщики стають вашими провідниками до іншого стану свідомості. Після чого ви відчуваєте по-іншому і себе, і своє тіло, і смак життя. 

  Отже, банний комплекс у Selfish Club можна орендувати компанією або навіть удвох, замовити різноманітні банні ритуали та додатково масажі, косметичні процедури по тілу чи сеанс флоатингу. На першому поверсі SPA-комплексу розташовані двозонна парна, хамам, масажний кабінет та кімната італійського сухого флоатингу Zero Body, а на другому — шість номерів з неймовірним видом. На території банного комплексу знаходяться також зовнішня купель (відгороджена у річці), особливий новозеландський чан з нержавіючої сталі та баня «по-сірому» з фінської деревини KELO, яку ще називають кам’яною деревиною. Адже вона росте у Лапландії та через перепади температур загартовується, набуваючи особливих якостей. 

  Спробуємо розібратися у розмаїтті ритуалів та пірнути глибше у банну культуру, розвінчавши принагідно деякі популярні міфи…

  Наприклад, такий: «Чим гарячіша баня, тим вона корисніша». Це не так, професіонали — за збалансований підхід. Золота середина. Наприклад, у парній банного комплексу підтримують температуру від 60о до 80о С. Це найкомфортніша температура, при якій можна додавати пару, бо більш гаряче повітря буде обпікати дихальні шляхи і тільки нашкодить. Також саме за такої температури комфортно застосовувати віники, які збільшують користь від бані в рази, якщо їх використовувати правильно та професійно. Під голову кладуть березовий віник через його приємний аромат, а обмахування, натирання та масаж чи хлестання роблять частіше дубовим. Адже він має форму листя, що м’яко огортає тіло, навіть при інтенсивних ударах, що дозволяє використати багато прийомів та проробити усі частини тіла. Також листя дуба насичує шкіру та повітря дубильними речовинами та вітаміном С. Через віник навіть роблять масаж для інтенсивнішого детокс-ефекту та глибокого проникнення корисних речовин. 

  Обмахування віником, до речі, потрібне для того, щоб перемішати шари пари задля більш рівномірного та інтенсивного прогріву. В європейських банях це роблять просто рушником. Варто згадати, що на початку банного ритуалу під час першого прогріву (ще без віника), банщик використовує гонг. Це практика також зараз поширена в Європі. Гонг володіє здатністю довго вібрувати після удару, даючи багаторазові хвилі наростання і видалення звуку, що пригальмовує наш мозок, розслабляючи його. Допомагає цьому процесу і звукова вібрація, що діє на тіло через лавки.

   

  Хамам банного комплексу з вологістю 100% та температурою від 35о до 50 оС також містить у собі цікаві ритуали. Наприклад пінний масаж, масаж шерстяною рукавицею кесе, що чинить м’яку та глибоку пілінгову дію. Якщо ж гостю подобається більш інтенсивний скраб, то на вибір можна застосувати рукавичку з люфи або сезалю. Для найніжнішого пілінгу обличчя використовують кокони шовкопряда, які масажист одягає на пальці. Інші процедури з вау-ефектом, які варто спробувати: мильне натирання березовим віником з натуральним милом, скраб з березової золи, глазурування глиною, шоколадом, водоростями.

  У банному комплексі Selfish Club використовують також готову косметику для тіла та обличчя брендів Ericson Laboratoire та  Charme d’Orient Paris. Масаж бамбуковими віниками ще одна незвична процедура, яку можна додати до будь-якого ритуалу. Він може підійти тим, хто з якихось причин не розслабляється під час ручного масажу. Бамбукові віники мають м’яку дію, удари задіюють поверхневі рецептори шкіри, а монотонні звуки та рухи допомагають розслабити і мозок, і м’язи тіла.

  Особливий ритуал — це баня по-сірому. Чарівна атмосфера та виконання технологій забезпечують легший перехід у стан релаксу. Тут нагрівання каменів відбувається відкритим вогнем, і вони стають малинового кольору, це не тільки естетично справляє враження, але і робить аромат та смак пари неповторним. Також пара завдяки дуже швидкому випаровуванню більш дрібнодисперсна. Також саме приміщення нагадує за атмосферою хатину вікинга або лісового чарівника. Відпочинок між заходами у парну відбувається на запашній соломі, серед трав. Тут також роблять масажі, а додатковою особливістю є масажі дерев’яними масажерами для глибокого пропрацювання м’язів та суглобів. Біля бані завжди стоїть купель для охолодження зі свіжою водою з підземної свердловини.

  Ритуал у чані вирізняється тим, що ви можете регулювати температуру води, не виходячи з чану (зазвичай вона тримається на рівні 40–45о С), при цьому ви знаходитесь на вулиці. У чан майстри-банщики додають відвари трав та ароматні олії. Додатковий ефект: ароматерапія та насичення шкіри обличчя киснем, адже пори відкриваються, і при цьому ви знаходитесь на свіжому повітрі. 

  І за будь-якого ритуалу вам гарантоване відновлення сил, оздоровлення тіла та розуму.

  Selfish Club с. Кийлів, Набережна, 21. Тел.: +38 068 221 12 21,  www.selfish.ua   

  Читайте також:

  Оксамитовий сезон у Selfish Club: нові враження

  Місце сили: літній сезон в Selfish Сlub