• Нова компанія з власним управлінням готелями від TUI Ukraine.Вокруг Света. Украина
  Спецпроекты
  Четверг, 5 августа 2021

  Нова компанія з власним управлінням готелями від TUI Ukraine

  Як у сучасному світі туризму бути впевненим у якості готелю та обрати саме той, що буде співпадати з очікуваннями?

  Саме на це питання вже кілька років шукає відповідь туроператор TUI Ukraine за допомогою власних ексклюзивних концепцій відпочинку FUN&SUN. Досвід роботи з готелями Туреччини, Єгипту та Кіпру призвів до висновку, що відповідь на питання доволі очевидна: необхідно не лише впроваджувати концепцію в готелі, а й повністю брати готель у власне управління. Так і з’явилась нова компанія з управління готелями FUN&SUN HOTELS, куди на сьогодні поки що входить три готелі в Туреччині.

  Кожен з них має свої цікаві особливості.

  FUN&SUN SMART Club Prestige 5*

  Готель, що розташований у дуже нетиповому регіоні Аланії. Міський готель, поруч розташовані магазини та місцеві ресторани, а вздовж моря чудовий променад для прогулянок пішки або на велосипеді. Чудова атмосфера в готелі для гостей, що прагнуть відпочити активно та комфортно, але прагнуть знайти компроміс між необхідним набором якісних послуг у готелі та ціною. Швидкісний інтернет, фірмовий пивний бар, натуральна кава та близькість до пляжу зробили готель дуже популярним серед обраних готелів 2021 року.

  FUN&SUN FAMILY Life Side 5*

  До сезону 2021 року в готелі зроблено ремонт усіх номерів та багатьох об’єктів інфраструктури. Готель знаходиться на самому березі моря та пропонує усі можливості для сімейного відпочинку. Хіт продажів серед готелів з концепціями цього року. Гостям пропонується розміщення як у головному корпусі, так і у комфортних бунгало серед затишних насаджень та ландшафтного дизайну. Особливу увагу в готелі приділяють харчуванню та дитячій анімації, адже більша частина туристів приїздить з дітлахами. Швидкісний зв’язок стане надійним помічником навіть на відпочинку, а розташована біля пляжу зона Chill Out з власним басейном стане улюбленим місцем відпочинку для всіх, кому вже виповнилося 18 років.

  FUN&SUN FAMILY Life Belek 5*

  Якісний відпочинок у готелі з компактною територією та стильними номерами. Витончений дизайн приміщень робить атмосферу готелю більш романтичною, а чудовий СПА-центр готелю подарує новий подих для гостей, які прагнуть відпочивати в готелі з повним спектром послуг. На території готелю є також власний кінотеатр, а для дорослих, кому вже виповнилось 18 років, пропонується зона Chill Out з окремою ділянкою пляжу. Швидкісний інтернет, натуральна кава у всіх барах готелю, якісне харчування та витончений дизайн зробили готель бестселлером продажів серед молодих батьків з дітьми та пар.

  Читайте также:

  Деякі факти про готелі SUNRISE у Єгипті, які зупинять ваш вибір відпочинку саме на них

  Рас-эль-Хайма: откройте самый северный эмират