• Проект «ВеСело»: свята тривають.Вокруг Света. Украина
  Спецпроекты

  Проект «ВеСело»: свята тривають

  Звісно, другий сезон «ВеСело» вже добіг кінця, але в нас залишилась найприємніша подія: нагородження переможця сезону

  Цього року в нашому проекті приймали участь п’ять сіл, і безперечно, кожне з них гідне звання найкращого,  найвеселішого, найоптимістичнішого – і ми залюбки дали б кожному із учасників звання «Кращого села 2021 року» проекту «ВеСело».

  Але січень — це місяць традицій — різдвяні свята, кутя, колядки, Маланка, вертепи, хто ми такі, щоб порушувати традиції, та ще й ті, що самі ж вигадали. І вже як повелося – після читацького голосування в нас у запеклій боротьбі було виявлено переможця цього сезону: село Новоставці Хмельницької області.

  Це перший епізод 2021 року, а всі, хто приймав участь у яких би то не було змаганнях, чудово розуміють, що першому завжди важче – тож перемога Новоставців вдвічі достойна поваги. І хоча «ВеСело» це взагалі то не про змагання, а про наші рідні села і людей, які там живуть, але нам буде дуже приємно прикріпити цю табличку саме у Новоставцях.

  Тож вже завтра наша команда проекту вирушає у Хмельницьку область з отакою відзнакою. Ми чесно не знаємо, хто саме в такій ситуації повинен колядувати, но хтось точно буде – тож подорож обіцяє бути веселою, як і весь сезон проєкту, тож – долучайтеся до нашої подорожі у соціальних мережах сайту depo.ua.