• Екскурсія-квест для дітей «Знайдіть свого лева»
  Екскурсія-квест для дітей «Знайдіть свого лева»

  Екскурсія-квест для дітей «Знайдіть свого лева»

  Андреолли-тур
  Вторник, 18 апреля 2017

  А чи знали ви, що у Львові налічується близько 4,5 тисяч левів? Не вистачить і тижня у Львові, аби побачити всіх левів-красенів! Цей благородний звір став уособленням Львова ще з часів заснування міста князем Данилом Галицьким. Відтоді левів почали зображати на львівських будинках, фонтанах, пам’ятниках, а найстаріші з них – стали повноправними господарями та захисниками.

  А скільки левів – стільки і історій! Хоча б згадати про двох львівських левів-побратимів, які живуть на різних вулицях Львова, але все одно, з певних історичних причин, є нероздільними. Що символізують ці леви? А чи чули ви про лева-веселуна, який завжди посміхається до перехожих. Що так забавляє цього львівського кам’яного звіря? Ну і, напевно, ви колись бачили у Львові кавового лева. А чи насправді він любить львівську каву?.. А чи знаєте ви, що Львів славиться своїми левами-кравцями? Можливо, ви чули, що львівська площа Ринок має своїх закоханих левів?

  Ще більше історій та легенд! Ще більше вражень та емоцій! Ще більше пригод! Андреоллі-тур розпочинає облаву на львівських левів! Знайдіть лева, дізнайтеся його секрет та отримайте винагороду! Всіх сміливих, допитливих та непосидючих відкривачів, маленьких дослідників Львова та невтомних ентузіастів запрошуємо на львівську квест-екскурсію “Знайдіть свого Лева”!

  Наший гід-розповідач пропонує зазирнути у невеличку шпаринку історії Львова. Слід бути дуже уважним слухачем та спостерігачем! Бо кожне слово вашого гіда – це малесенький ключик до розгадання львівської квест-загадки. Розгадавши її, ви зможете відшукати потрібного вам лева зі Львова. Чим більше розгаданих завдань, тим ближчий до вас останній львівський лев, який допоможе здобути перемогу.

  На маршруті на вас чекають різні завдання та загадки, щирі емоції від гри, пошук львівських левів, а також переможці. Обидві команди нагороджуються солодкими подарунками та сувенірами зі Львова!

   

  Цена: 60 грн
  Длительность: 1,5 часа
  Место сбора: по договоренности