• Екскурсія «Львів очима дітей»
  Екскурсія «Львів очима дітей»

  Екскурсія «Львів очима дітей»

  Андреолли-тур
  Среда, 19 апреля 2017

  Коли ви приїжджаєте у Львів – потрапляєте у казку! По центру старого Львова возить своїх маленьких пасажирів кольоровий маленький поїзд, сумлінно спішать на роботу вартові львівської Ратуші, а ось-ось з вікон головної вежі міста вигляне гарно вбраний трубадур і ознаменує початок нового дня, нової години… І нам пора! Вирушаємо! Вас чекає найцікавіша екскурсія-пригода у вашому житті!

  Для початку побуваємо у Львові Середньовічному. Тут збереглися старі будинки-кам’яниці XIV-XVIII ст., з яких загадковими та мудрими очима спостерігають за міським життям львівські леви. Чи не цікаво, про що ж мовчать ці кам’яні та горді звірі? Наш гід розкаже найцікавіші їхні таємниці! Ми пройдемося старими кварталами міста, де, здавалося б, ще недавно по сусідству перегукувалися між собою вірмени, євреї, русини, поляки…

  По дорозі разом з нашими юними слідопитами заглянемо в одну з найстаріших аптек Львова – музей-аптеку та дослідимо одну з найзагадковіших колекцій старовинної алхімії, а також підемо в гості до Львівського Сажотруса, оглянемо величезну колекцію раритетних гасових ламп, спустимося під землю та допоможемо працьовитим шахтарям копати каву з львівських багатих надр. Не оминемо ми на нашому шляху найвинахідливіші майстерні Львова – майстерню пряників «Юрашки», майстерню карамелі, майстерню львівських марципанів і не тільки. І нехай все буде казково!

   

  Цена: 400 грн
  Длительность: 2 часа
  Место сбора: пл. Рынок, 29