• Костюмована театралізована екскурсія «Львів крізь століття»
  Костюмована театралізована екскурсія «Львів крізь століття»

  Костюмована театралізована екскурсія «Львів крізь століття»

  Ігор Бараняк
  Понедельник, 28 августа 2017

  Львів завжди чарує своєю красою і неперевершеністю. Утім, ми спробуємо здивувати вас ще більше на нашій костюмованій шоу-екскурсії «Львів крізь століття».

  На цій екскурсії ви разом з історичними персонажами Львова: мудрим бургомістром, хитрим євреєм, бароном жебраків, строгим монахом і веселими батярами – мандруватимете в часі вуличками середньовічного Львова.

  У розважальній та цікавій формі ви дізнаєтеся про те, чим прославилися і які рекорди поставили львівські мери за часів середньовіччя.

  У єврейському кварталі вас розважатиме єврей-танцівник, який проведе почесних гостей міста рідними місцями, показуючи цікаві львівські кнайпи, де у меню немає фіксованих цін, а з будинків звисають дракони. Тут ви дізнаєтеся, яка ж нація навчила львів’ян так вигідно торгувати і як євреї неодноразово змінювали обличчя нашого міста.

  Барон жебраків особисто покаже вам свої володіння і по секрету розповість, як можна було отримати у Львові «ліцензію» на жебракування. Охочих він навчить своєму ремеслу і підкаже, як стати мільйонером, не сплачуючи податків.

  Монах заведе усіх екскурсантів до наймістичнішого підземелля Львова. Там він покаже свої келії та розповість про те, кому ж треба дякувати за смачне львівське пиво.

  Львівський батяр розкаже про танці, мову і жартівливу культуру львівських батярів, а на завершення разом зі своїм кумом-батяром заспіває для вас батярську пісню та запросить усіх на дегустацію пива.

  На дітей і ласунів чекає приємний сюрприз.

   

  Цена: 100 грн/чел. (в составе группы)
  Длительность: 1,5 часа