• Личаківський некрополь
  Личаківський некрополь

  Личаківський некрополь

  Ігор Бараняк
  Понедельник, 28 августа 2017

  Львів – місто-музей і місто музеїв.

  Коли туристи вперше чують, що у Львові екскурсії проводяться навіть на кладовищі, то часто дивуються, а інколи й лякаються. Однак, потрапивши сюди, ви зрозумієте, що лишень тут, прогулюючись парковими доріжками, можна побути насамоті з природою і помилуватися чудовими, романтичними пейзажами.

  Лишень тут можна побачити витвори мистецтва найкращих скульпторів Європи ХIX ст. Лишень тут можна зрозуміти усю красу, неперевершеність і велич нашого міста, яка розкриватиметься перед вами у досягненнях не одного десятка львів’ян. Це будуть музиканти і художники, спортсмени і письменники, актори і просто добрі люди, які мріяли, любили, жили і залишили про себе згадку у Львові.

  Побувавши на нашій екскурсії, ви почуєте захоплюючі розповіді, історії кохання та цікавинки з життя відомих та шанованих львів’ян, серед яких і український геній Іван Франко, і примадонна європейських сцен, українська оперна співачка Соломія Крушельницька, й автор незрівнянної «Червоної рути» композитор Володимир Івасюк.

  Ми спробуємо подивитися на Львів український, польський, вірменський. Львів – кілька століть тому і Львів – сьогодні. Львів в іменах і Львів у камені. 

   

  Цена: 1–10 чел. – 400 грн/группа; более 10 чел. – 40 грн/чел.
  Длительность: 2 часа