• Личаківський некрополь
  Личаківський некрополь

  Личаківський некрополь

  Анастасія Вит
  Среда, 25 октября 2017

  Розкішний парк скульптур XVIII–XIX ст. Їхні автори — митці зі світовими іменами. Хай вас не спиняє слово «цвинтар» — це справжнісінький музей, що охороняється як культурна спадщина.

  Тут спочиває багато знаменитостей, яких за життя шанували тисячі прихильників. До них приходили на концерти, читали їхні книги, розглядали їхні картини чи скульптури, захоплювалися їхньою звитягою. Чому б не навідати цих людей і зараз?

  На нас чекає каменяр українського генія Івана Франка; янгол музики, що розгортає партитуру з нотами, де спочиває Ігор Білозір. Ви почуєте історію життя художника Івана Труша та його дружити Аріядни, вражаючу історію смерті сестер Облочинських (старша з них — дружина винахідника гасової лямпи!). Дізнаєтеся більше про Українську Галицьку Армію – людей, котрі боронили Українську державу в ХХ ст. 

  Також я розповім вам про першу жінку в Європі, яка воювала у званні офіцера (так, це українка!), про олімпійського чемпіона-гімнаста, котрий пережив злигодні концтабору і відновив фізичну форму, та про цілу плеяду митців, котрим класична музика подарувала довгі роки життя. Чи не в класичній музиці секрет довголіття?

   

  Длительность: 2 часа