Львів по-молодіжному
Львів по-молодіжному

Львів по-молодіжному

Stud Travel
Четверг, 20 апреля 2017

Панове і панянки, їдемо до Львову на гулянки. За два дні встигнемо на роверах покатати, до п’янких закладів завітати і молодіжною компанією потрешувати! Тут нема чого чекати, треба швидше вирушати.

П’ятниця

19:30. Зустріч. Посадка на поїзд. Відправлення з Києва. Тепер ти частина #studtravelfamily. Запасайся смаколиками та гарним настроєм, поїзд ідеальний для початку відпочинку та нових знайомств!

Субота

06:00. Прибуття до Львова. Переїзд до готелю. Залишаємо речі в готелі та збираємось на сніданок в заклад «Криївка» .

О 9-й біля Оперного театру нас чекатиме оглядово-піша екскурсія.

Прогуляємось центральними вуличками, вимощеними середньовічною бруківкою (тому дівчата залишаємо свої високі підбори та шпильки вдома), побуваємо на площі Адама Міцкевича, площі Ринок, у Вірменському кварталі та кафедральному соборі, у Домініканському соборі та каплиці Боїмів, побачимо костел Бернардинів, костел єзуїтів, пам’ятник Шевченку, Глинянська браму та Руську церкву, підіймемось на Ратушу та оглянемо місто з висоти пташиного польоту. Ходити багатенько, тому обов’язково зробимо невелику перерву посмакувати кавою.

Після екскурсії декілька годин відпочинемо в готелі, а ввечері вільний час: театр, парки, загадкові вулички Львова — усе ваше. Невгамовних заберемо на Pub Crawling по цікавих закладах Львова з напоями, настоянками та коктейлями, яких ти не знайдеш ніде окрім міста Лева.

Після Pub Crawling, в кого залишаться сили, прогуляємось (22:00) на Високий замок милуватись панорамою нічного Львова.

Неділя

Прокидаємось, снідаємо та о 11:00 виселяємось з готелю.

О 13:00 продовжимо пізнавати цікаві місця Львова на велосипедах.

Це не буде Tour de France, то ж після бурної суботи приєднатись до велопрогулянки зможуть усі. Ми заїдемо у віддаленні куточки міста та побачимо сховане від очей пересічних туристів.

Після велотуру прогуляємось на Личаківський цвинтар.

О 22:00 біля готелю чекатиме транспорт до залізничного вокзалу, щоб відправитись додому.

Понеділок

8:00. – ми в Києві з купою емоцій, фоток, нових друзів та #studtravelfamily)

Цена: 950 грн
Длительность: 2 дня
Место сбора: Киев, ж/д вокзал