• Печери Тернопільщини та замки Львівщини
  Печери Тернопільщини та замки Львівщини

  Печери Тернопільщини та замки Львівщини

  Оксамит-КЛ
  Вторник, 25 апреля 2017

  День 1.

  — 8:00 збір групи на залізничному вокзалі м. Тернопіль

  — переїзд на спелео-екскурсію у печеру «Млинки» — загально довжина близьким 25 км, складається з лабіринту ходів у гіпсових товщах. Відкрита у 1960-х роках на місці де добували гіпс. Використовується у спортивно-туристичних цілях, для проведення регіональних і всеукраїнських змагання по спелеології. Цікава великими кристалами та масивними друзами пластинчастого гіпсу, сталактитами, «кам’яними хвилями». Маршрут займає орієнтовно 3-4 години.

  — Обід.

  — Переїзд на екскурсію в м. Чортків (огляд Чортківського замку, одної з найстаріших деревяних церков – Успенської (1584 р.), не менш цікавої, теж пам’ятки деревяної архітектури XVII ст. – Вознесенської церкви, одного з найкрасивіших на Україні – домініканського костелу, церкви Святої Покрови з Святим цілющим джерелом, собору Святих Верховних Апостолів Петра і Павла)

  Теребовля (Миколаївська церква (XVI ст.), Костел і Монастир Кармелітів, збудований в 1636 р. та фортеця XVII ст., ратуша (XVIII-XX ст.), Василіянський монастир, замок (1631 р.))

  — повернення в Тернопіль

  Майстер клас  верхової їзди. Вечеря.

  — поселення в готель. Вільний час.

  2 день.

  8:00 — виселення з готелю. Сніданок

  Виїзд на екскурсійний маршрут. Маршрут проходить старовинними містами Зборів (XV ст), Золочів (XVI ст). В останньому туристи відвідають замок XVII ст. з двома палацами – королівським і китайським ( у середні віки було дуже велике зацікавлення культурою, архітектурою, релігією Сходу). 

  В c. Підгірцях, де знаходиться одне із найбільших в Україні літописних городищ Плісненсько, оригінальний палацово-парковий комплекс ХVII ст., а також чоловічий монастир XVIII ст., костел Воздвиження, заїжджий двір.  У містечку Олесько знаходиться один із найзнаменитіших замків Західної України, в якому народився польський король Ян ІІІ Собеський (також тут знімався фрагмент до фільму «Три мушкетери»). 

  Потім учасники екскурсії матимуть змогу відвідати старовинний монастир (XV-XVIII ст) та пам’ятку природи – овіяний  легендами «Чортів камінь» у с. Підкамінь. Екскурсійна мандрівка проходить територією Львівської області, є досить насиченою і цікавою в плані історії та культури, архітектури, мистецтва і, звичайно, природи. Окрім так званої «Золотої підкови» (Золочів — Підгірці — Олесько), туристи матимуть можливість оглянути замки, палаци, монастирі оборонного типу, старовинні парки, мальовничі краєвиди гір Гологорів, Вороняків, Товтр та рівнинних територій Волині. 

  Повернення в Тернопіль орієнтовно о 19:30. Вечеря. 

  Від’їзд додому.

   

  Цена: по запросу
  Длительность: 2 дня
  Место сбора: Тернополь, ж/д вокзал