• Про моду у Львові
  Про моду у Львові

  Про моду у Львові

  Андреолли-тур
  Вторник, 18 апреля 2017

  Чи знаєте ви, що сценічні сукні відомої львівської та світової примадонни Соломії Крушельницької ще досі зберігаються у Львові? Чи вам відомо щось про перших феміністок України і про те, як вони одягалися у Львові? Чи маєте якісь здогадки про те, як належало виглядати середньовічним дамам, так званим львівським «нічним метеликам»? Чи чули щось про офіцерські бали у Львові та їхній дивний дрес-код?

  Проходячи маленькими львівськими двориками та оминаючи старовинні будинки-кам’яниці, ви дізнаєтеся, що колись стиль диктував соціальний клас, а вбрання для різних жіночих професій було узаконено самим бургомістром. На екскурсії про львівську моду ви дізнаєтеся, коли для жінок у Львові стало стильно курити сигарети та ходити у штанах. Разом з гідом ви побуваєте у стареньких львівських кафе, де колись збирались «модні пані» і обговорювали нові тренди на капелюшки, сумочки та рукавички у Львові.

  Окремою темою під час екскурсії Львовом-від-кутюр стануть відомі жінки Львова. Що вони вдягали, де купували речі, в кого замовляли прикраси та яку моду наслідували, – про все це вам в деталях повідає львівський гід-професіонал. На екскурсійному шляху про львівську моду ви потрапите у знаменитий будинок Львова, в якому почали працювати перші в Західній Україні жінки-моделі. Не обійдемося ми і без розповідей про перший на теренах України журнал, в чергах за яким вистоювали біля газетних кіосків чи не всі модниці-панянки Львова.

  Дізнавайтеся про Львів та моду у Львові більше! Запрошуємо на найстильнішу екскурсію Львовом!

   

  Цена: 400 грн
  Длительность: 2 часа
  Место сбора: по договоренности