• Слідами трьох мушкетерів
  Слідами трьох мушкетерів

  Слідами трьох мушкетерів

  Анастасія Вит
  Среда, 25 октября 2017

  А ви знали, що Львів часто виконував роль Парижа в кіно. Адже саме тут, у столиці Галичини, збереглася давня архітектура.

  І чи не найвідомішим фільмом, знятим у Львові, є «Д’Артаньян і три мушкетери» режисера Г. Юнгвальд-Хількевича. Це історія про мушкетерів короля Луї ХІІІ, про підступного кардинала Рішельє та інтригантку Міледі, про нещасливу, але горду королеву Анну Австрійську, про щире кохання та вірну дружбу, де неодмінно «один за всіх і всі за одного». 

  Під час цієї мандрівки ми завітаємо до будинку галантерейника Бонасьє і красуні Констанції. В одному із двориків ми реконструюємо потрійну дуель, яка перетворилася на бойовисько 4-х чотирьох королівських мушкетерів проти доброї дюжини гвардійців кардинала. Саме тут зародилася дружба Д’Артаньяна, Атоса, Портоса та Араміса.

  А ще ми побачимо мур, з якого на рівні третього поверху стрибнув М. Боярський, та дізнаємося силу-силенну вар’ятських історій, що зосталися поза кадром.

  Крім того, маєте прекрасну нагоду посмакувати древній Львів, порівняти кадри з реальністю. Пам’ятки часто є ровесниками самих мушкетерів (початок XVII ст.). Тож посмакуймо разом!

   

  Длительность: 1,5 часа