• Nakations в тренді: відпочинок для нудистів став окремим видом туризму.Вокруг Света. Украина
  Фото: Shutterstock
  Вокруг Cвета
  Вторник, 30 апреля 2019

  Nakations в тренді: відпочинок для нудистів став окремим видом туризму

  Сайт пошуку турів Іcelolly.com пропонує поїздки та відпочинок для нудистів, натуристів, свінгерів та всіх прихильників бодіпозитивуб як окремий вид туризму.

  Нова колекція на британському сайті для пошуку дешевих турів Іcelolly.com називається «Naked Holidays» («Гола відпустка»). Вона включає пропозиції від провідних операторів, у тому числі Tui, The Holiday Place, LoveHolidays, Very Holidays та Exclusive Trips. Організатори заохочують мандрівників спробувати щось нове і оригінальне. Відпочинок для нудистів та натуристів назвали «nakations» – від поєднання слів «naked» і «vacations».

  Директор із розвитку продукту Клер Уіллоубі вважає, що організація натуристського відпочинку перетворюється на широкий і перспективний сектор. Наприклад, минулого року у Великій Британії з’явився туроператор Uniquely Adult, чия спеціалізація — відпочинок для нудистів, свінгерів та натуристів. Засновники прагнуть задовольнити потреби туристів, які ведуть більш вільний спосіб життя.

  Тоді ж був запущений сайт у стилі Airbnb, який допомагає мандрівникам-натуристам знайти підходящу оселю. NaturistBnB створила пара з Фінляндії – Петрі і Мінна Карьялайнен. На порталі представлено більше 200 варіантів житла, і кожного дня додаються нові варіанти оренди. Серед пропозицій — кімната на півночі Лондона, готель у Валенсії із зоною clothes-free, гостьовий будиночок у закритій нудистській громаді в Індіані.

  Іcelolly.com вирішили не відставати і створили власну колекцію поїздок. На сайті запропоновано широкий вибір: від відпочинку у стилі «все включено» в Temptation Resort до екзотичного курорту «для дорослих» Hedonism II на Ямайці чи Desire Resort and Spa в Мексиці.

  Як повідомляв портал «Вокруг света. Украина», в Париже закрывают ресторан для нудистов.

  За матеріалами Independent

  Читайте також:

  В Финляндии появился сервис аренды жилья для нудистов

  Что происходит в ресторане для нудистов в Париже: видео

  В Ирландии появится первый нудистский пляж

  Загрузить еще