• Американський спосіб життя: основні аспекти.Вокруг Света. Украина
  Лайфстайл
  Вторник, 10 декабря 2019

  Американський спосіб життя: основні аспекти

  Для кожної країни характерна своя ментальність, яка утворюється з різних складових – інтелектуальних, поведінкових, емоційних.

  У цій статті ми спробуємо поглянути на життя американців зсередини, не претендуючи на всеосяжний огляд, але наведемо факти, які на нашу думку будуть цікаві українському читачеві.

  Особливості особистих і ділових відносин

  • Сімейні цінності. Політики-консерватори дуже люблять розмірковувати на ці теми, та у кожного є власне уявлення про це. Але спільним є велика увага до дітей. Кожна іграшка проходить спеціальну експертизу, яка перевіряє її безпеку та відповідність інструкції. У каталогах місцевих компаній представлені різноманітні ігрові моделі. Рекомендуємо звернути увагу на колекцію машинок-трансформерів, виготовлених під брендом Screechers Wild. З 2019 року цю продукція поставляється в Україну. Особливість іграшок Screechers Wild полягає в тому, що вони роблять кульбіт на 360 градусів і перетворюються в тварину, наприклад, в динозавра. Пропоновані автомобілі стали не тільки дитячою іграшкою, а й об’єктом колекціонування. Машинки Screechers Wild їздять на будь-якому твердому покритті, тому дорослі та діти можуть влаштовувати веселі змагання не тільки вдома, але і в парку або у дворі.

  • Ставлення до життя. Американці завжди позитивно налаштовані. У них не прийнято скаржитися або демонструвати свій поганий настрій. Типовий співробітник повинен випромінювати оптимізм і завжди бути готовим до підкорення нових професійних вершин.
  • Сильна корпоративна етика. Ділові відносини будуються на взаємній повазі. Керівник не буде публічно вичитувати недбайливого співробітника. Можливо, комусь таке ділове життя здається нудним, адже в ньому немає явних угруповань і відкритого протистояння між новачками та досвідченими фахівцями. Хоча, звичайно, винятки з цього правила зустрічаються.
  • Вміння розділяти роботу та особисте життя. Багато пишуть про неймовірну працездатность американців, але вони не зациклюються на роботі. Тут не заведено в пізній час дзвонити колезі, щоб обговорити ділові моменти минулого дня.

  • Теми розмов. На роботі не слід говорити про релігію, політику, а також обговорювати керівництво. Особистих тем можна торкатися лише з ініціативи співрозмовника. Досить поширенІ розмови про їжу (що нове спробував або приготував сам). Найпопулярнішим є обговорення спортивних подій, а також серіалів, шоу або кінофільмів.
  • Самостійність. Ця риса виховується з раннього дитинства і в міру дорослішання без неї не обійтися. Наприклад, викладач не буде затримуватися після занять, щоб додатково займатися з тими, хто не засвоїв матеріал. Вчіться ставити питання по ходу пояснення, або потім самі розбирайтеся в темі. На новій роботі вам проведуть вступний інструктаж, але опікати новачка або приділяти йому особливу увагу ніхто не буде.

  Сподіваємося, що цей короткий огляд буде корисний тим, хто цікавиться ментальними особливостями американців.

  Опубликовано на правах рекламы

  Читайте также:

  Для украинцев важнее всего в жизни счастье детей – исследование

  Внимание к деталям: дети видят больше, чем взрослые

  Что американцы думают об Украине

   

  Промо