• The HARDKISS стали амбасадорами Всесвітнього фонду дикої природи в Україні.Вокруг Света. Украина
  Люди
  Среда, 19 февраля 2020

  The HARDKISS стали амбасадорами Всесвітнього фонду дикої природи в Україні

  Український рок-гурт The HARDKISS став амбасадором WWF Україна. Команда гурту офіційно доєдналась до когорти світових зірок - Джареда Лето, Девіда Аттенборо, Леонардо ді Капріо.

  У 2020 році The HARDKISS підтримують програму WWF Україна «Вільні річки. Let it flow!» Вона передбачає:

   — дослідження та збереження природного стану цінних заплав річок;

  • демонтаж застарілих гідроспоруд (греблі, дамби) задля відновлення русел і вільної течії, шляхів міграції та місць нересту риб;
  • створення детальної мапи існуючих бар’єрів на річках. 

  Лідер гурту The HARDKISS Юлія Саніна каже: «Я корінна киянка. І, коли я була маленькою, то майже не помічала проблем з навколишнім середовищем, особливо з природою у місті. Можливо тому, що воду ми брали з-під крану, все дитинство купалися у Дніпрі і прекрасно себе почували.

  З плином часу, я стала помічати конкретні проблеми, що стосувались особисто мене і моєї сім’ї. Я вже давно не плаваю в Дніпрі через стан ріки. Я побачила, як річка зміліла й забруднилась. Всесвітній фонд природи познайомив мене з вражаючою інформацію щодо жахливого стану річок та боліт у містах та поблизу них. Це ті речі, про які містяни майже не замислюються. Саме тому ми, як рупор, як люди, що можуть звернути увагу суспільства на певні проблеми, беремося за цю справу заради позитивних змін. Ми будемо вчитися разом з усіма, як зберегти ті природні багатства, що в нас залишились».

  Дійсно, Україна входить у трійку найменш забезпечених прісною водою європейських держав. Відповідно до даних інструменту WWF — Water Risk Filter, стан екосистемних послуг прісноводних ресурсів в Україні вже перетнув позначку «високого ризику» і прямує до статусу «дуже високий ризик».

  «Програма WWF Україна «Вільні річки. Let it flow!», яку підтримують The HARDKISS у 2020 році, — одна з ключових для Фонду. За сучасних обставин ми більше не можемо сприймати воду як нескінченний ресурс і плануємо поєднати міжнародну та українську експертизу у проектах відновлення річкових екосистем в Україні», — говорить директорка Всесвітнього фонду природи Україна Олена Тарасова-Красієва.

  WWF Україна працює над зміною підходів до управління річковими ресурсами задля збереження біорізноманіття, забезпечення водою населення України та підвищення стійкості до кліматичних змін. 

  «Команда WWF Україна впевнена, що щирість, шалена енергія та глибина смислів творчості гурту The HARDKISS, допоможуть заохотити мільйони людей в Україні змінювати власні звички задля збереження прісної води. Це партнерство буде потужною підтримкою програми WWF з відновлення водних екосистем України, навчивши нас глибоко відчувати цінність води та всього природного світу», — підкреслила Олена Тарасова-Красієва.

  Як повідомляв портал «Вокруг света. Украина», в Україні тисячами щникають малі річки. Це призводить до невпинного обміління великих рік та масового зруйнування екосистем.

  За матеріалами прес-релізу.

  Читайте також:

  Как плотины влияют на украинские реки: объясняем по-человечески

  Где в Украине самые чистые реки

  Экологическая катастрофа в Украине: в реку Рось попали химикаты

   

  Загрузить еще