• Отдохнуть с детьми

  экскурсий: 1
  Kraina UA
  экскурсий: 1
  Ірина Хмельовська
  экскурсий: 1
  Анастасія Вит
  экскурсий: 2
  Андреолли-тур
  экскурсий: 2
  Квітка Буковини
  ГИДЫ УКРАИНЫ / Отдохнуть с детьми
  Kraina UA – профильный туроператор по Украине. Компания существует с 2007 года. Мы решили поменять представление про украинский туризм и доказать, что путешествия по Украине могут быть комфортными, приятными и безопасными. Наше основное направление – сборные туры и экскурсии, в которые вы можете легко присоединиться, не дожидаясь отпуска. Мы создали самый большой ассортимент туров, более 300 программ, во все регионы страны. Каждые выходные мы организовываем множество разнообразных поездок. Это и небольшие пешеходные экскурсии и уик-энды в самые красивые города Украины; восхождения в горы и сплавы по бурным рекам; экспедиции в малоизвестные уголки страны и поездки на фестивали или ярмарки. Кraina UA берет в плен лучших экскурсоводов, работает с лучшими отелями и современными транспортными компаниями. Берегите ваш отдых и время – путешествуйте комфортно.
  Контакты:

  Киев, ул. Строителей 1, оф. 21
  0800-751-651

  Сайт: kraina-ua.com

  Email:
  travel@kraina-ua.com – сборные туры по Украине
  travel2@kraina-ua.com – корпоративные туры по Украине

  Мои экскурсии
  ГИДЫ УКРАИНЫ / Отдохнуть с детьми
  Професійний гід-перекладач, закінчила КНУ ім. Т. Шевченка; University of Oslo; medieval Nordic studies; Київський університет туризму, економіки та права; екскурсовод КУК; музеєзнавство та охорона пам’яток історії та культури. Дозвіл № 542 на право здійснення екскурсійного туристичного супроводу від 06.06.2012. Член Всеукраїнської асоціації гідів, член Ліги екскурсоводів. Ціни на екскурсії вказані за умови проведення українською або російською мовою. Вартість екскурсій англійською та польською обговорюється окремо.
  Контакты:

  Тел.: +380(73)051-93-71, +380(99)544-83-36
  Почта: irynakhmelovska@gmail.com
  Skype: ija_ija_i
  Viber, WhatsApp

  Мои экскурсии
  ГИДЫ УКРАИНЫ / Отдохнуть с детьми
  Пропоную файну мандрівку старим Містом Лева – культурною столицею України. Враховуються всі побажання мандрівників. Можливі квести та спеціальні програми для дітей, планування одно- та кількаденних турів для груп з трансфером, поселенням і харчуванням.
  Контакты:
  Тел.: +38(096)593-82-50 (viber, WhatsApp)
  Мои экскурсии
  ГИДЫ УКРАИНЫ / Отдохнуть с детьми
  ТК "Андреоллі-тур" вже давно здобув та впевнено утримує своє ім’я та позиції на туристичному ринку України. З 2011-го року ми займаємося внутрішнім туризмом та міжнародними подорожами, пропонуючи нашим клієнтам лише найкращі та найцікавіші варіанти. Основний напрямок – організація екскурсій у Львові та по території всієї Західної України та України в цілому. Ми спеціалізуємося на організації ексклюзивних турів та екскурсій для груп та індивідуальних туристів. Повний комплекс послуг, згідно побажань клієнта: підбір та прорахунок маршруту, підбір та бронювання закладів розміщення та харчування під час маршруту, транспортний супровід, туристичний супровід та інші туристичні послуги. Львів – не лише стародавнє та багате на культурні пам’ятки місто, а й один з найбільш колоритних та цікавих туристичних об’єктів України. Місцеві вулички сповнені містичних загадок, таємниць та легенд. Кожен куточок має свою історію про яку Ви зможете дізнатися під час наших авторських екскурсій: "Львівські підземелля", "Сім чудес Львова", "Про моду у Львові" "Справжній львівський трамвай", "Палаци Львова" та багато інших. Коллектив «Андреоллі-тур» знає, що показати та як зробити відпочинок незабутнім в межах своєї країни. «Андреоллі-тур» - єднає міста!
  Контакты:

  Сайт: lviv-tourist.info
  Тел.: +38 (068) 822-32-32
  Тел.: +38 (066) 118-94-44
  Тел.: +38 (032) 247-95-59
  E-mail: booking@andreolli.com.ua
  Skype: lviv-tourist

  Мои экскурсии
  ГИДЫ УКРАИНЫ / Отдохнуть с детьми
  Туроператор "Квітка Буковини" – один з небагатьох туроператорів м. Чернівці, діяльність якого спрямована на прийом туристів і розвиток туризму на Буковині в цілому. Незважаючи на молодий вік, наша команда любить свій край і хоче подарувати частинку цієї любові туристам. На сьогоднішній день ТО "Квітка Буковини" – злагоджений колектив однодумців, високий професійний рівень яких, гарантує клієнтам комфортне та кваліфіковане обслуговування. ТО "Квітка Буковини" працює на туристичному ринку України на підставі Ліцензії і спеціалізується не тільки на внутрішньому, а й міжнародному туризмі, будь то в'їзний або виїзний. Ми з радістю організуємо для Вас: – Екскурсійні тури по Буковині; – Прийом туристів; – Розробку індивідуальних і групових маршрутів; – Зелений туризм, дегустаційні тури, святкові тематичні заходи наповнені місцевим колоритом; – Розробку і проведення шкільних екскурсійних турів; – Діловий туризм, конференц-сервіс, семінари та корпоративні заходи з додатковими – організаційними та екскурсійними послугами; – Курортний, санаторний, гірськолижний відпочинок; – Консультації та оформлення всіх необхідних для відпочинку документів.
  Контакты:

  Сайт: bukflower.com.ua
  Тел: +380 (372) 586016
  Тел: +380 (99) 6161438
  Тел: +380 (98) 3363388
  Email: info@bukflower.com.ua

  Мои экскурсии