• Година Землі 2019 в Україні: концерти, флешмоби та еко-ігри.Вокруг Света. Украина
  Фото: Shutterstock
  Афиша
  Четверг, 21 марта 2019

  Година Землі 2019 в Україні: концерти, флешмоби та еко-ігри

  Цього року головною темою Години Землі в Україні є необхідність збереження природних оселищ та біорізноманіття.

  Україна разом з усім світом відзначатиме наймасштабнішу природоохоронну подію, що була започаткована Всесвітнім фондом природи WWF — Годину Землі.

  30-го березня о 20:30 десятки міст України, серед яких Київ (Подільська РДА), Дніпро, Херсон, Вінниця, Маріуполь та ін., вимкнуть зайве освітлення відомих на всю країну будівель та споруд.

  У Києві відбудеться спільна подія WWF Україна та Svitlo Concert — концерт «Музика Землі». Побути наодинці з Планетою, слухаючи класичну музику при свічках, можна буде 30 березня з 20:00 у Будинку Кіно.

  В Одесі в Impact Hub Odessa можна буде пограти у екоігри, а після вимкнення світла о 20:30 при свічках буде влаштовано ecodating — веселий спосіб знайти однодумців, що теж піклуються про довкілля.

  Більше інформації — на офіційному веб-сайті кампанії.

  Про годину Землі: Година Землі вперше відбулася у Сіднеї, Австралія, у 2007 році, коли 2,2 мільйона домівок та організацій вимкнули світло на одну годину. Вже через рік ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилися більше 100 мільйонів людей у 35 країнах світу. Всесвітньо відомі пам’ятки, зокрема міст Ґолден Ґейтс в Сан-Франциско, Колізей у Римі та Таймз-Сквер у Нью-Йорку на годину згасили свої вогні  як символ надії на активні дії у боротьбі зі зміною клімату. Україна приєдналася до кампанії у 2009 році.

  Читайте також:

  Тrashtag по-украински: киевляне присоединились к экологическому флешмобу

  Ученые создали траву для освещения улиц

  Как световое загрязнение крадет у горожан звезды

  Загрузить еще