• В Туреччині 2020 рік оголошено «Роком Патари».Вокруг Света. Украина
  Новости партнеров
  Понедельник, 16 марта 2020

  В Туреччині 2020 рік оголошено «Роком Патари»

  Відповідну заяву зробив президент Турецької Республіки Реджеп Ердоган. Розташована між містами Фетхіє та Калкан давня Патара є місцем, що може розкрити світові багатство історії Туреччини.

  Туреччина – країна, звідки давні культури розповсюджувалися на Захід, — стала у минулому році ще більш відомою у світі завдяки відкриттю найдавнішого храмового комплексу Гьобеклі-Тепе. Цього ж року президент Туреччини оголосив 2020 рік «Роком Патари», щоб залишити країну у центрі уваги світу. 

  Розташована між містами Фетхіє та Калкан давня Патара є місцем, що може розкрити світові багатство історії Туреччини. За даними археологічних досліджень, історія міста сягає 8 ст. до н.е. Патара була головним портовим містом античної Лікії. Також тут розташований єдиний маяк, який зберігся з античної епохи до наших днів. Крім цього, Патара відома як місце народження Святого Миколая, якого вважають прототипом казкового Санта-Клауса. Очікується, що Патара зацікавить українців, оскільки розташована на популярному та легкодоступному для українських туристів Анталійському узбережжі. 

  Зазначимо, що 2019 році Туреччину відвідало 1 547 996 українців, що на 11,61% більше у порівнянні з 2018 роком. Найбільш популярними серед громадян України традиційно залишаються Анталія, Стамбул та курорти провінції Мугла: Фетхіє, Даламан, Бодрум та Мармарис. 

  Загалом у 2019 році Туреччину відвідало 45 058 286 іноземних туристів, що на 14,11% більше, ніж у 2018, причому 33,08% туристів відвідали Стамбул, 32,51% — відвідали Анталію. Україна увійшла до десятки країн, найбільша кількість громадян яких відвідали Туреччину.

  Джерело: Міністерство культури та туризму Турції 

  Читайте також:

  В Турции раскопали 11-тысячелетний храм

  В Турции обнаружена «точка отсчета цивилизации» — древнейший храм в истории

  Древняя земля Анатолии

   

  Загрузить еще