• Танці з ельфами: весняне відкриття квітучого саду в Osocor Restaurant.Вокруг Света. Украина
  Афіша
  Понеділок, 21 лютого 2022

  Танці з ельфами: весняне відкриття квітучого саду в Osocor Restaurant

  Наприкінці лютого відкривається Osocor Flower Garden — панорамний ресторан з квітучим садом.

  27-го лютого Osocor Residence офіційно відкриває новий простір, який зачарує всіх красою естетства, чарами небачених рослин і блаженством природи. Кажуть, його створення проходило під керівництвом легендарного Хранителя лісу та ватажка ельфів — короля Адміра, стародавнього фахівця з магічного цвітіння та озеленення. 27-го лютого можна побачити Osocor Flower Garden першими та насолодитися весняною вечіркою з ельфійськими перформансами.

  Osocor Flower Garden — просторий і розкішний панорамний ресторан, який є земним втіленням зеленого й квітучого райського саду. За стародавніми легендами, давним-давно люди посварилися з доброчесним лісовим народом. І через те, що ми порушуємо закони природи — на нас обрушуються війни та катаклізми. На знак загального примирення та єднання людей із природою через 3000 років мовчання король Адмір з ельфами повертається до людей. Для чарівного перетворення в Києві він вибрав найвитонченішу, найдобрішу й найтеплішу розважальну локацію Osocor Residence.

  В Osocor Flower Garden можна витончено потрапезувати, увечері романтично випити вина з коханою людиною, а у вихідні — поснідати під фортепіано (10.00—14.00) і добряче повеселитися! Адже ельфи — дуже веселі та креативні створіння. Вони не лише озеленюють планету, а й люблять танцювати, заворожуючи своїми рухами кожного глядача. 

  Щотижня у квітучому райському саду проходитимуть перформанси, танці, шоу, а також концерти європейських та українських артистів. Наприклад, 4-го березня тут виступить британський саунд-продюсер Argy, 5-го – Pianoбой, 6-го – «Жіночий квартал», 8-го – TAMERLAN & ALENA.